20. dubna 2020 11:49

Call of Duty se už brzy vrátí do Prahy. Blíží se remaster Modern Warfare 3

Další skvělá zpráva pro fanoušky série Modern Warfare.

Fanoušci série Modern Warfare populární značky Call of Duty zažívají opravdové žně. Nejdříve vyšel remaster prvního dílu, loni kompletní reboot a nedávno vylepšená dvojka. A teď nás čeká i remaster třetího dílu, který vyšel původně v roce 2011 a podívali jsme se v něm taky do Prahy.

Informaci přinesl youtubový kanál TheGamingRevolution, který se už mnohokrát ukázal jako spolehlivý zdroj. Ten tvrdí, že remaster třetího dílu probíhal spolu s tím druhým pod hlavičkou kanadského studia Beenox, poběží na stejném enginu a je už fakticky hotový.

Stejně jako u dvojky má i tentokrát platit časová exkluzivita pro PlayStation 4, kde si fanoušci zahrají jako první. S odstupem se hra objeví taky na Xboxu One a PC. Datum vydání není známé, ale počítat bychom s ním mohli nejpozději do podzimu.

Modern Warfare 3 úspěšně navázal na příběh svých veleúspěšných předchůdců s hlavními postavami jako kapitán John Price, John "Soap" MacTavish, informátor Nikolaj nebo ruský ultranacionalista Vladimír Makarov.

Kromě USA, Německa, Francie, Velké Británie či Afriky, vedou stopy hrdinů taky do videoherní verze Prahy, která pobaví zajímavými odchylkami od skutečnosti.

Vrátíte se na vylepšený Staromák?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný