18. června 2018 15:27

5 nejlepších fotbalových her na mobil, se kterými si pořádně užijete mistrovství světa

Nechte propuknout fotbalovou horečku naplno.

Vybrali jsme ty nejlepší mobilní fotbalové hry současnosti. Proč? Protože mistrovství světa!

FIFA Football: FIFA World Cup

Nejpopulárnější sportovní hra planety FIFA od EA Sports má už dlouhé roky taky svou mobilní verzi, na které najdete všechny podstatné prvky z té "dospělé" – tedy taky licenci pro letošní MS. Hratelnost je samozřejmě jednodušší, ale budování Ultimate Teamu je podobně návykové – a taky z vás podobným způsobem tahá peníze. EA se nezapře. Povedená hra, která umí občas potrápit podivným matchmakingem nebo padáním, což pro vás automaticky znamená kontumaci zápasu. Potěší třeba možnost sbírat body za správné tipování výsledků reálných MS zápasů.

Zdarma, mikrotransakce

Google Play App Store

2018 FIFA World Cup Russia Fantasy

Oficiální fantasy fotbal letošního mistrovství nabízí všechno, co od něho čekáte. Sestavte svůj tým v rámci povoleného rozpočtu a nechte pak reálné hráče sbírat za vás fotbalové vavříny. Dokážete odhadnout, kdo v které fázi turnaje nejvíce zazáří, obměníte chytře sestavu, zvolíte správného kapitána nebo divokou kartu? Takhle pro vás může mít každý ze 64 zápasů letošního mistovství speciální rozměr.

Zdarma

Google Play App Store

PES 2018 - Pro Evolution Soccer

Nemůžeme vynechat ani největšího rivala série FIFA, který jí i na mobilech umí pěkně zatopit. Dalo by se o něm říct zhruba to stejné, co o jeho větším bratříčkovi. V prezentaci nebo licencích (MS zde samozřejmě nenajdete) sice občas pokulhává, ale pocit z dobře vykombinované akce je tady prostě jedinečný. A navíc má zábavné eventy. Jen těch podivností a bugů není zrovna málo – rozhodčí, gólmani, záseky.

Zdarma, mikrotransakce

Google Play App Store

Football Manager Mobile 2018

Mobilní verze nejslavnějšího fotbalového manažera sice nabízí zjednodušený gameplay a prostředí, ale přesto se rozhodně nedá říci, že by šlo o povrchní zábavu, která po pár zápasech omrzí. Do mobilního displeje tak můžete hypnotizovaní rozestavením 4-4-2 nebo 4-3-3 zírat klidně desítky hodin. Tak bacha, varovali jsme vás!

Zhruba 130 Kč, mikrotransakce

Google Play App Store

Top Eleven 2018

Manažer, který vás postaví v online zápasech proti více než 170 milionům hráčů z celého světa. Jo, tahle hra je populární a rozhodně to není náhodou. Platí tady stejná poučka, co u většiny manažerů – tahle hra po vás bude chtít víc než jen pár desítek minut času. Jenže ne všechny zápasy MS zatím nabídly strhující podívanou, tak proč si je nezkrátit nějakým tím virtuálním koučováním, což?

Zdarma, mikrotransakce

Google Play App Store

Jaká je vaše oblíbená mobilní fotbalová hra a proč?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný