3. února 2015 11:50

V sobotu startuje nový pořad Hrajeme s Alim!

Je tu nový přírůstek do série pořadů Re-play a Applikace. Sobotní polední trojblok od 7. února 2015 doplní pořad Hrajeme s Alim. O co půjde? Podívejte se na rozhovor se samotným Alim!

Hrajeme s Alim je zábavní show pro mladou generaci o tématech, která jsou jim vlastní – Youtube, hry, filmy, moderní technologie – v prvé řadě však humor a zábava.

Pořad Hrajeme s Alim začíná v sobotu ve 12.40 na Prima COOL.Od 13.15 poběží na You.bo/ali živý dvouhodinový stream.Záznamy celého pořadu z TV i celého live streamu najdete na You.bo/kanal/ali.Pořad je sestaven z krátkých bloků a odehrává se v domácím prostředí hostitele Aliho, kam si každý týden zve své přátele: talentované Youtubery, komiky, sportovce a osobnosti technologické scény.

Podívejte se na rozhovor s Alim:

Pořad Hrajeme s Alim začíná v sobotu ve 12.40 na Prima COOL. Od 13.15 poběží exkluzivně na You.bo/ali dvouhodinový živý stream, kde můžete s Alim a dalšími tvůrci pořadu naživo pokecat.

Záznamy celého pořadu z TV i celého live streamu najdete od soboty cca od 17.30 na You.bo/kanal/ali

V prvním díle si představíme partu, se kterou se v následující sezoně budeme potkávat na návštěvě v Aliho doupěti.

Martin Rota, Matůš, Expl0ited, Stejk a Vidrail patří mezi nejoblíbenější Youtubery na česko-slovenském internetu se stovkami tisíc fanoušků. Konkrétně Matůš Okajček tento týden vyhrál kategorii Objev roku v prestižní anketě Vloger roku a ve stejné anketě zabodoval i Explo, jehož video "Súroděnecký TAG" byl vyhlášen druhým nejlepším videem roku.

Spolu s Alim a Veronikou tvoří partu kamarádů, která pořadu dává tvář a hlavně si dělá srandu ze všeho, co jim není svaté. A toho opravdu moc není.

V první epizodě naši vypečenou partičku doplní Jakub Kohák, jenž svou fundovanou analýzu gansterské hry GTA 5 zakončil popěvkem "Neublížil som, neublížil som".

V průběhu pořadu Youtubeři navzájem dabují svá videa, přednášejí kritické komentáře (tzv. hejty) diváků a na závěr si propotí trenky u hororové hry.

Pořad Hrajeme s Alim je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL.

Premiéra první epizody je 7. 2. 2015 ve 12.40.

Aliho Youtubeři:

Expl0ited – 261 000 sledujících

Stejk – 196 000 sledujících

Vidrail – 128 000 sledujících

Matúš – 82 000 sledujících

Martin Rota – 17 000 sledujících

Ondra Těšínský

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný