30. dubna 2015 11:00

Třináctý díl Hrajeme s Alim: Ektor vs. Ali. Přežije jen jeden!

V sobotu se u Aliho zastaví i YouTubová skupina FreakOut!

Třináctý díl zábavného pořadu Hrajeme s Alim opět potvrdil známou pravdu – jakmile si Ali pozve do pořadu rappera, dějí se věci. Tentokrát to navíc není rapper ledasjaký, ale sám Ektor, divočák a pouliční bijec k pohledání. Těžko říct, proč mezi sebe hoši zvou drsňáky, když to ještě nikdy nedopadlo zvlášť dobře. Zřejmě je baví hrát si na boxovací pytle.

Zprvu to začne nevinně – jak se máš, co děláš, znáte to. Ale co se bude dít potom, bude dosti… krvavé.

Každopádně ještě před hlavním nášupem večera si Ali a jeho partička zahrajou úžasný simulátor topení se v moři. Ano, slyšíte správně. Topení se v moři. Jejich nová kamarádka Bára (Felan) se záhy rozhodne, že jim veselou pařbičku trochu zpestří, a tak je během hraní bude nejen postřikovat mořskou vodou a plácat sardinkami, ale dokonce je vyhecuje k tomu, aby poražený snědl ukrutně hnusnou nevařenou sépii. Což přirozeně skončí takřka šavlí. Kdo ji hodí? Kdo bude za zvracíka? Nechte se překvapit.

Mezi chlapce pak přijde YouTubová skupina FreakOut, která si nejen připraví exkluzivní video, které bude mít v Hrajeme s Alim svou premiéru, ale hoši se i zdrží a pokecají o tom, odkud čerpají své lehce dementní, ale nesmírně zábavné nápady. Nově se v pořadu objeví i sestřih nejdivnějších videí na internetu, tentokrát s tématem „Zuřiví hráči“.

A pak už to přijde: Ali vs. Ektor. Přežije jen jeden.

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi PRIMA COOL. Premiéra třinácté epizody bude 2. května v 16.45.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný