5. prosince 2016 11:57
Gabriela Gabrielová

Můj vysvlečenej deník aneb kovbojka ze života náctitelé holky

Můj vysvlečenej deník - upoutávka

Česká komedie z roku 2012 o holkách a klucích, ale hlavně holkách, jejich průšvizích, problémech, mindrácích a snech, které člověk v průběhu dospívání taky prožíval – ať už se narodil před dvaceti či čtyřiceti lety. Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primu MAX.

Hlavní postavou je sedmnáctiletá Johana, jejíž maminka zemřela, když byla ještě malá, a nyní žije s otcem a nevlastní matkou. Před dvěma lety zažila Johana první velkou lásku, která skončila sebevražedným pokusem, a od té doby se snaží milostným karambolům vyhýbat.

Moc se jí to ovšem nedaří – s klukem, do kterého se zamilovala, se vyspí její nejlepší kamarádka. Johana se snaží vzpamatovat ze zklamání a zároveň pátrá v rodinné historii, aby se dozvěděla více o smrti mámy. To, co zjistí, obrátí její život naruby. Johana si musí přiznat, že lidé, mezi kterými až dosud žila, nejsou takoví, jak si myslela. Pro některé to platí v dobrém, pro jiné ve zlém.

Možná jste nevěděli...

  • Snímek byl natočený podle knižní předlohy – stejnojmenného bestselleru, ve kterém se jeho autorka, sedmnáctiletá gymnazistka Johana Rubínová, otevřeně svěřuje se svými zážitky a životními eskapádami. Tolik oficiální verze. Ve skutečnoti ovšem román napsal mnohem starší nakladatel a redaktor Jan Hlaváč, podepsaný též pod scénářem snímku, který se zde mihne v epizodní roli nakladatele.
  • Ač výkony ženských vedlejších postav mírně pokulhávají za průměrem (Berenika Kohoutová, Šárka Vaculíková), na hlavní hrdinku v podání Veroniky Kubařové je opravdu radost se koukat. Veronika se k herectví dostala skrze loutkařinu, kterou se zabývala její maminka a prarodiče. Na Pražskou konzervatoř byla přijata napoprvé a svým talentem ihned zaujala. Oslovil ji Jiří Suchý, zda by si nezahrála v Semaforu, a objevila se i ve Viole. Už v posledním ročníku konzervatoře hrála v Městském divadle Mladá Boleslav, kam poté nastoupila do angažmá a jde zde dodnes. Veroniku jsme ale měli možnost vidět i na televizní obrazovce. Zahrála si třeba ve snímku Rafťáci, Ženy v pokušení, Lidice a za roli v televizním filmu Juraje Herze Dívka a kouzelník získala v roce 2009 titul Televizní objev roku.

Gabriela Gabrielová

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný