1. listopadu 2017 16:22

ŽEBŘÍČEK: Tohle je 8 nejsilnějších postav z nadcházejících Avengers: Infinity War! Jak dopadl Iron Man?

Komiksový svět čeká zemětřesení. Kdo má největší šanci přežít třetí Avengers?

Není superhrdina, jako superhrdina. Fakt, že by si třeba takový Hawkeye proti Hulkovi ani nebrnkl, tady snad není třeba vysvětlovat. Tvůrci komiksů navíc často rádi svádí různé hrdiny do boje, protože přesně tohle porovnání mají fanoušci rádi. Vzhledem k blížícím se Avengers: Infinity War jsme si tedy řekli, že by nebylo od věci, kdybychom teď naše filmové hrdiny taky maličko srovnali. Kdo z toho vyšel nejlépe?

8) Black Panther

Black Panther na rozdíl od většiny ostatních hrdinů není jen týpkem v obleku. Kromě bojového umění ovládá lehce i mysticismus. Jeho brnění je navíc tvořeno vibraniem, takže odráží většinu běžných útoků. Navíc má vlastní armádu. Celkově tak možná není nejsilnější, rozhodně je s ním ale třeba počítat.

7) Hulk

Hulk je technicky nesmrtelný a i v lidské formě dokáže Bannera na poslední chvíli zachránit před smrtí. Čím víc ho rozzuříte, tím silnější navíc je. Dá se tedy předpokládat, že ve třetích Avengers Thanosovi pořádně zatopí. Na druhou stranu, když ho zvládl zpacifikovat i takový Tony, pro Thanose by to asi neměl být problém.

6) Iron Man

Tony Stark je vysoce inteligentní a taky nechutně bohatý. Když přidáte fakt, že ve svém nejmodernějším obleku (a se slušnou zásobou dalších za zády) si poradí nejen s Hulkem, ale málem i dvěma superhrdiny zároveň, posílá ho to rozhodně mezi ty větší hrozby.

5) Thor

Ragnarok ukázal, že Thor k přivolání své moci nepotřebuje kladivo. Bohatě mu stačí se soustředit, zablýskat a bum, končí všechna sranda. V boji s téměř neporazitelnou Helou rozhodně ukázal sílu, o které by se mohlo spoustě hrdinů jen zdát. Snad si schoval něco i pro Thanose.

4) Scarlet Witch

Komiksoví fandové dobře ví, že je Wanda tikající bombou. Její nezvládnutou moc už jsme měli možnost spatřit na začátku Občanské války a je klidně možné, že se něco podobného zopakuje. Scarlet Witch navíc v blízkosti Kamenů nekonečna může ještě posílit, eventuálně tak klidně může být tou, kdo Thanose jednou pro vždy ukončí.

3) Vision

Mind Stone usazený ve Visionově hlavě mu dává schopnosti, které zbytek hrdinných Avengerů postrádá. Navíc se ve filmech prozatím držel zpátky. Jakmile ale dorazí Thanos a bude mu chtít kámen vyrvat z hlavy, bude muset buď vynaložit sakra velké úsilí, anebo… Tak či tak, Vision se ještě určitě předvede.

2) Thanos

Thanos je kosmický gigant, kterého se bojí snad úplně každý. A má proč. V jedné z uniklých ukázek na třetí Avengers totiž na Zemi mávnutím ruky poslal Měsíc. Jo, je extrémně mocný, dostane pravděpodobně Rukavici nekonečna, pomocí které může měnit univerzum, a nemá morální zábrany. Tipujeme, že Thanos si vyžádá život hodně známých postav.

1) Doctor Strange

Jeho vyjednávací schopnosti stranou, Doctor Strange sílí s každou vteřinou na plátně i mimo něj. Postupným získáváním vědomostí studuje nejen sám sebe a svou takřka neomezenou moc, ale i své protivníky. Přidejte fakt, že momentálně zvládá ovládat čas, teleportovat se a ohýbat realitu – no a máme tu jednoznačného vítěze. Tedy alespoň papírově.

V příštím roce nás zkrátka čeká slušná bitka. Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný