7. července 2022 15:30

Bude z něj nový Wolverine? Slavný herec přiznal, že byl na schůzce u Marvelu

Na obzoru se zjevil nový představitel Wolverina, kterému by fanoušci mohli přijít na jméno.

Každým dnem se blíží okamžik, kdy Marvel oznámí pátou fázi svého filmového univerza, v níž by se mohla objevit taky nová podoba slavných X-Menů. Znovu tak vyvstává otázka, kdo se chopí role Wolverina, s níž nezapomenutelným způsobem srostl Hugh Jackman.

Někteří fanoušci vyjádřili přání, aby se novým nositelem adamantiových drápů stal britský herec Taron Egerton (série Kingsman, Rocketman, Legendy zločinu). A zdá se, že přání bylo tentokrát otcem myšlenky. Egerton totiž v čerstvém rozhovoru pro New York Times prozradil, že se setkal s Kevinem Feigem, šéfem Marvel Studios, aby si popovídali o jeho možném zapojení v chystaných marvelovkách.

Na otázku, jaké jsou tedy šance, že bude Egerton příštím Loganem, herec odpověděl: „Bylo by to úžasné, ale zároveň je tady obava, protože je s tou rolí tak propojený Hugh – pro kohokoliv dalšího to teď bude velice obtížné. Ale doufejme, že když na to přijde, dají mi šanci.“

Jackman s Egertonem se dobře znají ze společného účinkování ve sportovní komedii Orel Eddie (2016), předávání rad by tedy nebylo problémem. A pokud vám vrtá hlavou, zda by Egerton dokázal nabrat pořádné množství svalů, stačí se mrknout na jeho aktuální hlavní roli v seriálu Volavka.

Jako první se do filmového univerza Marvel nicméně zařadí Deadpool, jehož třetí díl už se píše. Na X-Meny s Wolverinem zřejmě přijde řada až kolem roku 2025.

Brali byste Tarona Egertona jako nového Wolverina?

Zdroj: The Playlist

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný