12. září 2016 15:00

Vybrali jsme 15 nejvíc sexy postav filmové historie. Kdo se umístil na prvním místě?

Na tohle pořadí jste čekali.

Nebudeme vám lhát, některé žebříčky máme radši než jiné. Seřazovat ta nejrychlejší auta, ty nejdražší hodinky, nejvzácnější whisky nebo konečně ty nejkrásnější ženské postavy jsou prostě činnosti, kterým se nic nevyrovná a vás zároveň i zjevně baví. Takže v tom určitě hodláme s radostí pokračovat – a co jiného by teď mělo následovat, než právě ty ženské hrdinky. Spokojení s naším výběrem?

15) Gaby (Krycí jméno U.N.C.L.E.)

Překvapivě nedávná role naší čerstvé oblíbenkyně Alicie Vikander je takhle na začátek našeho žebříčku vlastně tou ideální volbou. Ve filmu nám Alicia v roli Gaby ukázala, že umí být paličatá, ale roztomilá zároveň, že si poradí jak v automobilové honičce, tak při krocení drsného chlapa a konečně, že v retro šatičkách a super obřích slunečních brýlích není nikdo tak sexy, jako právě ona. Zasloužené patnácté místo.

14) Lara Croft (Lara Croft – Tomb Raider)

Legendární herní postava zatemňovala pánské myšlenky už od nepaměti. Není tedy překvapením, že její filmové zpracování s mladou Angelinou Jolie v hlavní roli tohle celé posunulo na další level. Říkal někdo upnuté tílko a dvě bouchačky kolem pasu?

13) Selene (Underworld)

Kate Beckinsale se pro roli Seleny v upírsko-vlkodlačí sérii Underworld snad narodila. Naší favoritkou na COOLu je ale nejen kvůli blond vlasům, sexy postavě nebo latexovým kostýmům… i když vlastně. Kdy že to vyjde to nové pokračování?

12) Kathryn (Velmi nebezpečné známosti)

Sarah Michelle Geller máme hodně rádi. Samozřejmě za to může z části i geniální Buffy, kvůli tomu ji tady dnes ale nemáme. Ne, dnes je tady kvůli podstatně svůdnější roli a tou byla rozmazlená a dychtivá Kathryn z Velmi nebezpečných známostí. A kdo tvrdí, že ji tady nežral, ten prostě lže!

11) Barbarella (Barbarella)

Asi takhle, kdyby nevznikla Barbarella, nevznikl by dnes tento článek. Nebo vznikl, ale rozhodně ne v takhle sexy podobě, jako ho tu máme dnes. Mladá Jane Fonda to vše odstartovala a i když se dodnes tvrdí, že film připomínal spíše regulérní porno snímek nežli brakovou sci-fi/fantasy, my máme jasno. Je to vtipná modla žánru, která nás svým erotickým pohledem uhranula a už nepustila.

10) Mystique (X-Men)

Okay, my víme, že je modrá. Ale to byla Neytiri v Avataru taky a té to patnácté místo uteklo fakt jen těsně. Mystique je však trochu dál a jako taková oplývá snad všemi kvalitami, které od takové holky v tomhle žebříčku chcete. Je ohebná, zlá, má sexy tělo, pak znovu ta ohebnost, protože to je fakt důležitý, a konečně taky důležitá role v kvalitním filmu, co víc si prostě přát.

9) Tammy (Po krk v extázi)

Po krk v extázi je podle nás tak trochu neprávem zapomenutý film. Mohli bychom teď samozřejmě vysypat z rukávu hned několik pádných důvodů, proč tomu tak je, nám ale bude stačit jeden. Jmenuje se Tammy, hrála ji blonďatá Sienna Miller, a ukázala ve filmu jedno z nejhezčích prádýlek, co jsme kdy na plátně viděli. Je to bohyně a vy se na to určitě podívejte!

8) Nola Rice (Match Point – Hra osudu)

Scarlett Johansson má ve své kariéře hned několik rolí, ze kterých jsme byli slušně řečeno unešení. Tou nejvýraznější ale musí být bezpochyb nádherná Američanka Nola, která vstoupí do života Jonathana Rhys Meyerse a celý mu ho během hodně intenzivního románku převrátí naruby. Takhle sexy ještě nikdy nebyla!

7) Selina Kyle/Catwoman (Batman se vrací)

Role Catwoman se v minulost zhostilo hned několik hereček, ten nejlepší dojem ale nemohla zanechat žádná jiná než Catwoman ze všech nejprovokativnější, žhavá Michelle Pfeifer. Způsob, jakým manipulovala s Batmanem i Tučňákem byl jenom začátek, hlavní chodem byl teprve její obleček, bič a neustále se olizování. Nezapomenutelná!

6) Artemisia (300: Vzestup říše)

Eva Green má jako herečka taktéž plno sexy rolí, naposledy nás ovšem naprosto ohromila svou živelností při vášnivé scéně z válečného filmu 300: Vzestup říše. Ukázala mnoho, víc, než bychom čekali nebo si kdy mohli přát, a musíme říct, že nezklamala. Naopak, koneckonců, i proto je dnes v našem žebříčku až takhle vysoko.

5) Persefóna (Matrix Reloaded)

Vlhký sen všech geeků zhmotněn v několika minutách vášnivé dokonalosti, i tak by se dal popsat moment z druhého a zároveň toho nejlepšího Matrixu, když Neo musí políbit božskou Monicu Bellucci v roli Persefóny. Scéna byla tak sexy a emotivní, že z toho Trinity málem ruplo v bedně a obě postavy zastřelila na místě. Takhle se provokuje polibkem!

4) Christmas Jones (Jeden svět nestačí)

Samozřejmě nezapomínáme ani na Jamese Bonda. Ten si za svou kariéru nabrnknul hned několik luxusních slečen, ty po čase dokonce získaly i vlastní označení "bond girl", a kdybychom tu neměli alespoň jednu, asi by s námi bylo něco špatně. A protože nejsme troškaři, volba padla jednoduše na tu největší sexbombu, která se ve filmech s agentem 007 kdy objevila. Herečka se jmenuje Denise Richards a bořila veškeré zábrany už v dobách Přátel, natož pak v roli sexy vědátorky Christmas Jones z filmu Jeden svět nestačí. Ano, tenhle film nás přesvědčil, že Vánoce mohou být i dvakrát do roka!

3) Chase Meridian (Batman Navždy)

Nicole Kidman tu mohla být hned dvakrát. Buď jako sexy zpěvačka Satine z muzikálu Moulin Rouge nebo jako sexy doktorka Chase Meridian z filmu Batman navždy. V obou rolích se nám z ní podlamovala kolena, ale protože v jednom z nich byl i Batman, to rozhodování bylo nakonec celkem snadné. Koketní výraz, luxusní černé šatičky a ty křivky mladé Nicole Kidman byly pro nás prostě až příliš velký oříšek!

2) Naomi Lapaglia (Vlk z Wall Street)

Asi nejaktuálnější a nejvíc sexy dívkou našeho žebříčku nemůže být nikdo jiný než Margot Robbie z filmu Vlk z Wall Street. Růžové šaty, blond vlasy, roztažené nohy nebo rovnou celá jen ve spodním prádle, sakra, tohle muselo způsobit nejednomu pánovi v kině infarkt. Schvalujeme a chceme víc!

1) Danielle (Sexbomba od vedle)

A konečně, dáma našeho srdce, sladká, přitažlivá a nesmírně sexy Elisha Cuthbert jako Danielle. Na večer s ní už prostě nejde zapomenout, s ní je to totiž láska už od prvního pohledu a vůbec se nedivíme hlavnímu hrdinovi filmu, kterak absolutně ztratí hlavu ve snaze tuhle sexbombu získat. Velká závist a zasloužené první místo!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný