16. prosince 2016 16:23

VIDEO: Tohle jsou ty nejkrásnější filmové záběry všech dob! Viděli jste je všechny?

Absolutní masterpiece

Pokud jsou filmy vaším hobby, jistě jste jich už viděli nespočet. Pokud jsou ale filmy vaším hobby, a zároveň trpíte mírnou formou autismu (nebo se občas hodně nudíte a rádi si udržujete o různých věcech přehled), máte jistě svůj vlastní profil na jedné z oblíbených filmových databází a tím pádem víte přesně, kolik filmů či seriálů už jste vlastně viděli.

Tak či onak, snad každý správný filmový fanoušek po nějaké době začne oceňovat i víc, než jen pouhé příběhy a skvělou akci. Řeč je samozřejmě o vizuální stránce. Kamera a práce s ní je u filmů stejně tak důležitá, jako bezchybní herci a drahé kulisy. Většina z nás by si teď jistě vzpomněla na nějaký ten oblíbený filmový moment, kdy jste si v duchu říkali, jak nádherně tahle chvíle vypadala. Mně teď asi nejvíc vyvstává na paměti záběr na mladého Luka Skywalkera ve čtvrté epizodě Star Wars: Nová naděje, kterak stojí při západu slunce uprostřed rozléhající se pouště písečné planety Tatooine a zírá do obzoru.

Každopádně je to jeden z mnoha příkladů. Pokud vás teď ale zajímá, co přesně tím mám na mysli a rádi byste se podívali i na další takové záběry, pak je následující video přesně pro vás. Najdete v něm svého favorita?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný