12. prosince 2017 15:58

VIDEO: 6 nejzábavnějších komedií, které se vážně nebojí nechuťáren

Něco na té Mary je - upoutávka

Filmy, u kterých se vám zvedne žaludek i bránice.

Zocelte si žaludky! Již v pátek ve 20.15 Prima COOL startuje na klasická komedie Něco na té Mary je, která na konci 90. let nakopla módu nechutných (odborněji také „eRkových“) komedií, v nichž se nešetří všemožnými tělními tekutinami. Které jiné filmy Mary ovlivnily, či je naopak inspirovala?

6) Pařba ve Vegas

Poslední partou, která se nebála nám ukázat své tělní pochody, jsou alkoholici z Pařby ve Vegas včetně obou hlavních pokračování. Zejména v druhém a třetím díle se nešetřilo dávicím pudem od všemožných hermafroditních prostitutek po hrátky s opičkami. To se ale teprve rozehříváme.

5) Freddyho úlet

Dalo by se říct, že Freddyho úlet je ještě větší průkopník než Něco na té Mary je. Klidně by mohl být na první pozici nebo pozici nekončené – jde totiž o jeden z nejkontroverznějších filmů historie a jeho kvality jsou přímo úměrné tomu, kolik alkoholu (či jiných látek) máte zrovna v sobě. Film, v jehož páté minutě totiž jen tak mimoděk dojde na masturbaci koně (a NEJDE o trik!), totiž přirozeně… budí emoce.

4) Princ a pruďas

Jak by to vypadalo, kdyby středověcí rytíři při jediné průměrné výpravě stáhli lán konopí, ukazuje moderní klasika Princ a pruďas. Typická „huličská komedie“ vylepšuje své vtípky přítomností nejrůznějších masturbačních, fekálních a dalších výstupů, při nichž je stydno jak postavám, tak i divákům. Nic naplat, tahle formulka svým způsobem funguje - jenom nemůžeme doporučit tenhle biják pustit vašim prarodičům.

3) Blbý a blbější

Dalším základním kamenem filmových nechuťáren je Blbý a blbější, který lidem s inteligencí Forresta Gumpa dobré jméno opravdu nedělá. Ústřední duo nemehel je z dnešního pohledu relativně neškodné a zřejmě nejbrutálnějším vtipem je tu cosi o pomočování – to bychom už skoro mohli říct, že nechutnou komedií je taky Impérium vrací úder. Na svou dobu byl však Blbý a blbější šokující látkou, která inspirovala mnohé daleko nechutnější následovníky.

2) Prci, prci, prcičky

Od popíjení semene po (v dalších dílech) gurmánského ukusování stolice, Prcičky byly pro celou soudobou generaci naprosto stěžejní ukázkou toho, že nic není tabu. Jistě, našly by se i nechutnější filmy – namátkou třeba Klub sráčů. Um však není v tom ukázat ty největší nechuťárny, ale zalít je řemeslně dovyprávěnou zápletkou a plejádou tradičnějších gagů. A právě v tom platí Prcičky za dodnes nepřekonané dílo! I jim však uniklo místo nejpřednější.

1) Něco na té Mary je

Právě Mary si však rozhodně zaslouží usednout na trůmu z fekálního humoru, a raději si ani nechceme domýšlet, z čeho je onen trůn sesmolen. Již v prvních minutách tu dojde na vtip o erekci a skrvavým poranění penisu. Nejkultovnější je však samozřejmě humor motající se kolem onanie a vlasového „tužidla“, který je sice natočen relativně neškodně… stavidla vysokého vkusu jím však byla navždy protržena.

Něco na té Mary je začíná na Prima COOL v pátek ve 20.15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný