1. března 2016 16:20

Vetřelec a Predátor se vracejí! Kdy přesně uvidíme jejich nové filmy?

A jsou vlastně v dobrých rukách?

Fanoušci xenomorfů a vesmírných lovců slaví. Studio 20th Century Fox totiž nehodlá pokračovat s křížením slavných značek a místo toho se obě série vrátí na sólové dráhy. Na jedné straně tak dostaneme film nazvaný Alien: Covenant a na druhé se chystá The Predator.

Alien: Covenant je přímé pokračování Promethea, vrátí se v něm tedy android David, který bude s posádkou lodi Covenant prozkoumávat bájnou planetu inženýrů. Za kameru usedne Ridley Scott, režisér Promethea a úplně prvního Vetřelce, a před ní se vedle Michaela Fassbendera postaví Katherine Waterston, Demian Bichir, Danny McBride nebo Amy Seimetz. Premiéra nás čeká 4. srpna, asi vás tedy nepřekvapí, že se brzy začne natáčet.

A co The Predator? I tady se jedná o pokračování, které by mělo navázat zejména na první díl. Nový film režíruje Shane Black, slavný scenárista Smrtonosné zbraně nebo Posledního skauta, který si „shodou náhod“ v prvním Predátorovi zahrál (a sem tam do něj něco připsal). O ději zatím nic nevíme, návrat Arnolda nás ale podle všeho nečeká. 5. března 2018 tedy v kinech přivítáme nové obsazení, které snad bude alespoň z poloviny tak nabité jako originální sestava.

Těšíte se víc na návrat Vetřelce, nebo Predátora? A věříte vybraným tvůrcům? Pokud vám tyhle série nejsou lhostejné, dejte vědět v diskuzi!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný