13. července 2023 15:51

Díky za celý film zdarma! Diváci se vysmáli traileru nového sci-fi o setkání s UFO

Trailer sci-fi filmu Jules

Trailer nového filmu přitáhl pozornost, ale ne úplně zamýšleným způsobem.

Nejlepší trailery umí film prodat, ale zároveň prozradit jen nezbytný základ zápletky, aby byl divák zvědavý na její rozuzlení. Jenže pak jsou taky trailery, které ukážou v podstatě všechno a hezky chronologicky. Jeho extrémním příkladem je upoutávka na drama o setkání s mimozemšťanem Jules.

„Nevypadá to zle. Dík, že jste mě nechali zkouknout celý film zadarmo z traileru,“ ušklíbá se jeden z komentářů. Další pozvednul sarkasmus na ještě vyšší úroveň: „Naštěstí jste ukázali úplný konec, kdy se mimozemšťan vrací do lodi, děkuje Benovi a stojí tam i obě ženské hrdinky. Doslova jste propálili celý film. Skvělá práce!“ Jiný vše shrnuje: „WTF, viděl jsem to v podstatě celé. A pak se divíme, proč už lidi nechodí tolik do kina.“

Zápletku netřeba popisovat, jde v podstatě o variaci na E.T. - Mimozemšťana, akorát s lidmi v podzimu s jejich životními peripetiemi a ve stylu hřejivých amerických indie dramat. Ostatně režíruje ho Marc Turletaub, který je producentsky podepsaný pod podobnými kousky jako Malá Miss Sunshine nebo Všude dobře, proč být doma.

Hlavní úlohy podivína Miltona se ujal oscarový Ben Kingsley, v dalších rolích uvidíme Harriet Sansom Harris, Zoe Winters, Jane Curtim a jako mimozemšťana Julese potom Jade Quon. Film vstoupí do amerických kin 11. srpna 2023, kdy se ukáže, kolik lidí bude chtít vidět jeho kompletní podobu. Sestřih už jsme totiž dostali.

Zdroj: Daily Mail

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný