5. srpna 2021 16:15

První fotky záporáka z Thora 4: Představitele Batmana v roli určitě nepoznáte

Čerstvé fotky z natáčení odhalily, komu bude čelit Thor ve svém čtvrtém sólovém dobrodružství.

Na řadu přišly dotáčky čtvrtého Thora s podtitulem Love and Thunder. Konají se v kalifornském Malibu a unikly z nich první snímky hlavního záporáka filmu Gorra the God Butchera, jehož hraje Christian Bale, známý jako Batman z trilogie Temný rytíř.

V komiksech se jedná o tragickou postavu s nelidským vzezřením. Christian Bale podle všeho bude pod maskou, ale jistě se zapojí i digitální efekty, které by měly dokreslit třeba Gorrovu smrtící čepel Necrosword. Ta mu umožňuje, aby byl hrozbou všech bohů s Asgardu, včetně Thora.

Gorr je jedním z nejzajímavějších marveláckých záporáku. Původně to byl dobrák na nehostinné planetě plné náboženských fanatiků. Tragická událost ho však připravila o ženu i děti a on se zařekl, že vyvraždí všechny bohy, když něco takového dopustili. Mezi jeho mocné zbraně patří kromě Necroswordu taky schopnost cestovat časem.

Christian Bale je dalším výrazným hercem vstupujícím do filmového univerza Marvel. Je držitelem dvou hereckých Oscarů za vedlejší role ve filmech Fighter a Sázka na nejistotu, ale vklouzne do jakékoliv role – i díky zarputilé schopnosti se fyzicky transformovat, tedy libovolně ztloustnout, zhubnout nebo se vypracovat v posilovně.

Čtvrtého Thora v osmdesátkovém stylu točí novozélandský režisér Taika Waititi (Thor: Ragnarok, Králíček Jojo). Premiéra je v plánu na květen 2022.

Co říkáte na první fotky filmového Gorra, řezníka bohů?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný