1. srpna 2018 15:39

První fotka z Terminátora 6: Sarah Connor žije a má nové kámošky

Sci-fi legenda hlásí comeback v 61 letech.

Pátý díl Terminátora sice nerozjel zbrusu novou trilogii, ale Hollywood to samozřejmě nezastavilo. Práva se totiž po 35 letech vrací do rukou Jamese Camerona, který neváhal a pověřil Tima Millera (Deadpool) natočením šestky, jíž se značka hodlá vrátit ke kořenům.

Co přesně to znamená? Že se po boku Arnolda Schwarzeneggera objeví i jednašedesátiletá Linda Hamilton, která sérii opustila druhým dílem (ve třetím již byla Sarah Connor po smrti). Stará generace přitom bude předávat štafetu nové krvi, a právě tu najdete po boku Lindy Hamilton na první oficiální fotce.

Natalii Reyes, kubánský objev z telenovely Lady, La Vendedora de Rosas, a Mackenzie Davis jste mohli zahlédnout v Marťanovi nebo v Blade Runnerovi 2049. Obě dámy přitom budou nejen utíkat před zabijáckým novým robotem, ale nejspíš se mu i postaví. Jen máloco totiž křičí girl-power víc než tohle terminátoří trio.

Jak bude ve filmu vypadat Arnold? O čem vlastně celý bude? A jak přesně se vysvětlí návrat Lindy Hamilton? To všechno se dozvíme v nejbližších měsících. V každém případě ale počítejte s premiérou 21. listopadu 2019 a s tím, že Miller a Cameron navazují na dvojku a pokusí se téhle sérii vrátit zašlou slávu.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný