27. ledna 2023 17:00

Vrátí se Tobey Maguire jako Spider-Man v dalším filmu? Tady je jeho odpověď

Pokud doufáte v návrat původního Spider-Mana, tak... rozhodně čtete dál!

Filmový megahit Spider-Man: Bez domova dostal po dlouhých čtrnácti letech před kameru Tobeyho Maguireho v roli pavoučího superhrdiny. Díky propojenému mnohovesmíru se v něm objevil po boku toho aktuálního Toma Hollanda, i jeho předchůdce Andrewa Garfielda. Můžou fanoušci doufat v návrat kompletní pavoučí trojice?

Podle aktuálních výroků Maguira rozhodně můžou. V chystané knize o natáčení filmu s anglickým titulem Spider-Man No Way Home: The Official Movie Special totiž popsal nejen zážitek z návratu do slavné role, ale taky možnost, že se do ní ještě vrátí.

„Když mi poprvé zavolali ohledně role, moje reakce byla – konečně! Hned jsem tomu byl otevřený, samozřejmě i s obavami, jak to může dopadnout... Miluju ty filmy a miluju i celý ten propojený vesmír. Když mi zase zavolají s otázkou, zda bych se neobjevil v jednom z filmů, nezkusil nějakou scénu nebo prostě neudělal něco spider-manovského, moje odpověď by byla kladná. Proč bych to sakra neměl chtít?“ vyjádřil se sedmačtyřicetiletý herec, který proslul taky rolemi ve filmech jako Velký Gatsby nebo Pravidla moštárny.

Spider-Man je jedinečný tím, že vzniká ve spolupráci Marvel Studios a Sony Pictures. A právě Sony Pictures zatím nespěchá s oznámením dalšího samostatného Spider-Mana. Do hlavní role by se však měl vrátit Tom Holland a určitě nebudou chybět ani další obvyklí podezřelí.

Návratu by se mimochodem zřejmě nebránil ani Andrew Garfield, který o společném natáčení řekl:. „Fungovalo mi to skvěle jak Tomem, tak s Tobeym. Rychle mi došlo, že chci ty chlápky víc poznat a zjistit, co všechno spolu můžeme vytvořit.“

Vrátí se spider-manovský mnohovesmír i v příštím filmu? Přáli byste si to?

Zdroj: Comic Book Movie

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný