19. listopadu 2021 08:37

Příští Spider-Man bude černý. Kdo by mohl být nástupcem Toma Hollanda v chystaném hraném filmu?

Chystá se hraná verze Spider-Mana, ve které nebude hlavním hrdinou Peter Parker, ale Miles Morales.

Doba současného Spider-Mana v podání Tom Hollanda se chýlí ke konci a v Sony Pictures už chystají jeho náhradu. Příštím hraným pavoučím hrdinou by však neměl být Peter Parker, ale poprvé Miles Morales. Fanoušci už ho dobře znají z komiksů, úspěšného animáku Spider-Man: Paralelní světy nebo videoherní adaptace Marvel's Spider-Man: Miles Morales.

Informaci prozradil na svém Patreonu známý insider Daniel Richtman, ale nijak nerozvedl, v jaké fázi příprav se hraná adaptace Milese Moralese momentálně nachází. Už v půlce prosince má premiéru Spider-Man: Bez domova, ve kterém se propojí více pavoučích univerz, což by mohlo dát ideální přiležitost, jak představit i nového Milese Moralese. Stane se tak a ukáže i svou tvář?

Co se týče obsazení hlavní role, zůstává zatím jen u přání a spekulací fanoušků. Jako ideální kandidát se nabízí Shameik Moore (The Get Down, Matroš), který už Milese namluvil v animáku Paralelní světy, ale proti hovoří jeho celkem vysoký věk 26 let. Dobrou volbou by byl i dvacetiletý Caleb McLaughlin (Stranger Things, Betonový kovboj) nebo starší, ale stále mladistvě vypadající Justice Smith (Pokémon: Detektiv Pikachu, Jurský svět: Zánik říše).

Koho byste nejradši viděli v roli Milese Moralese?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný