31. prosince 2020 15:00

Ve Spider-Manovi 3 nebudou jen Tobey Maguire a Andrew Garfield. Vrátí se i staří záporáci

Zvěsti o tom, kdo všechno bude ve Spider-Manovi 3 dělat společnost Tomu Hollandovi, zdánlivě neberou konce.

Zatímco poslední dekádu Hollywood stavěl filmové vesmíry, tu následující přijdou na řadu filmové mnohovesmíry. V sólovce Flashe se třeba vrátí do role Batmana Ben Affleck i Michael Keaton a spekuluje se o tom, že se na chvíli zastaví i nový Batman Roberta Pattinsona. V Doctoru Strangeovi 2, jenž má slovo mnohovesmír přímo ve svém názvu, se pak dozajista mihne kupa alternativních verzí slavných superhrdinů.

Sám marvelácký kouzelník se přitom objeví ve trojce Spider-Mana, kde bude (po Tonym Starkovi a Nicku Furym) dělat mentora Peteru Parkerovi. Doctor Strange ale není zdaleka jedinou zajímavou postavou, kterou tenhle film nabídne. Pokračování Daleko od domova se totiž inspiruje animákem Spider-Man: Paralelní světy a nabídne celou plejádu postav z minulých pavoučích filmů.

O kom je řeč? Samozřejmě o těch nejtěžších kalibrech. Tobey Maguire a Andrew Garfield utvoří spolu s Tomem Hollandem trio Spider-Manů, jež doplní Kirsten Dunst jako Mary Jane Watson a Emma Stone jako Gwen Stacy. Dále se můžete těšit na Doctora Octopuse s tváří Alfreda Moliny nebo Electra v podání Jamieho Foxxe, zákulisní drby pak mluví i o návratu Green Goblinů, Sandmana, Mysteria a (pozor!) i o účasti seriálového Daredevila.

Premiéra Spider-Mana 3 nás čeká 16. prosince 2021. Zhruba za rok se má tedy v kinech sejít tahle oslnivá herecká sestava!

Potvrzeno:

Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange

Tobey Maguire jako Spider-Man (finišuje se smlouva)

Andrew Garfield jako Spider-Man

Kirsten Dunst jako Mary Jane Watson

Emma Stone jako Gwen Stacy (finišuje se smlouva)

Alfred Molina jako Doctor Octopus

Jamie Foxx jako Electro

Zákulisní spekulace:

Willem Dafoe jako Green Goblin

Dane DeHaan jako Green Goblin

Thomas Haden Church jako Sandman

Jake Gyllenhaal jako Mysterio

Charlie Cox jako Daredevil

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný