9. března 2018 13:38

Další Spider-Man se bude natáčet v České republice

Peter Parker aka Spider-Man by se měl ocitnout v Praze.

Další sólovka se Spider-Manem půjde do kin 4. července 2019 a zatím neznáme ani její název. Pokračování Spider-Man: Homecoming (a technicky Avengers 3 a 4) se ale začne točit už letos v květnu a kupodivu se vypraví do Evropy. Kam přesně? Do Londýna, do Benátek… a do Prahy! Peter Parker si tak možná zaběhá po Václaváku, a zatím to vypadá, že by se mohl zúčastnit nějaké špionážní potyčky.

O zápletce filmu se toho samozřejmě moc neví. Nové drby ale mluví o femme fatale z Evropy a mohlo by jít o Jessicu Drew aka Spider-Woman. Marvel prý shání i několik starších herců na role tajných agentů. Další Spider-Man by se tak mohl inspirovat řadou komiksů, v nichž Peter spolupracuje s S.H.I.E.L.D.em a s Nickem Furym.

Režie filmu se ujme Jon Watts, jenž má na svědomí Spider-Man: Homecoming, a Spideyho si pochopitelně zahraje Tom Holland. Rozhodně se pak vrátí i další herci z „jedničky“ (Marisa Tomei jako tetička May, Zendaya jako Michele, Jacob Batalon jako Ned…), které tak možná čeká výlet mimo Ameriku.

Spider-Mana příště uvidíme 26. dubna 2018 v Avengers: Infinity War a posléze 2. května 2019 v Avengers 4. Už teď se ale zdá, že bude česká média zajímat hlavně jeho výlet do Prahy!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný