21. července 2018 09:05

Vyvolený se vrací v prvním českém traileru! Pecka s Brucem Willisem má pokračování jménem Skleněný

M. Night Shyamalan protnul Vyvoleného a Rozpolceného.

Až půjdete 17. ledna 2019 do kina, pamatujte si, že Skleněný = Vyvolený + Rozpolcený. Ano, M. Night Shyamalan si potichu vybudoval vlastní superhrdinský vesmír, který se po dvou filmech (jež mimochodem dělí 16 let!) dočká hororového crossoveru.

V hlavních rolích se samozřejmě představí Bruce Willis jako David Dunn, Samuel L. Jackson jako Mr. Glass (aka Pan Skleněný) a James McAvoy jako Kevin Wendell Crumb z předloňského hitu Rozpolcený. Důležitou roli pak bude mít i Anya Taylor-Joy jako Casey Cooke (hlavní hrdinka Rozpolceného) a zbrusu novým přírůstkem je Sarah Paulson jako doktorka Ellie Staple, která bude tři zmíněné pány studovat a léčit.

Právě Rozpolcenému přitom vděčíme za návrat do světa Vyvoleného, jenž byl (v typicky shyamalanovském duchu) odhalen až na úplném konci filmu. Třetí díl série pak bude nefalšovaným průsečíkem dvou minulých, Glass v něm totiž přesvědčí Crumba (respektive jeho schizofrenické alter ego jménem Beast), aby se postavil proti Dunnovi.

Jak to celé bude vypadat? Spoustu odpovědí nabízí první trailer, který debutoval na Comic-Conu. Moc zásadních odhalení v něm nečekejte a možná vás překvapí, že nemá větší ambice než připomenout všechny hrdiny. I tak ale dostanete Bruce Willise ve filmu, na který se člověk může těšit, a už to je velká výhra, na níž jsme čekali dlouhých pět let.

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný