30. prosince 2021 13:30

Zafungovalo vydírání se smrtí Paula Walkera? Rock potvrdil, jak to bude s Rychle a zběsile 10

Rychlá a zběsilá telenovela má další kapitolu, Dwayne „The Rock“ Johnson totiž zareagoval na citové vydírání instagramového příspěvku Vina Diesela. A servítky si rozhodně nebral.

Mediální přestřelka mezi Vinem Dieselem a Dwaynem Johnsonem zjevně nebere konce. Nedávno jsme psali o přestřeleném instagramovém příspěvku, v němž Diesel vyzýval svého bývalého parťáka ze série Rychle a zběsile, aby zakopal válečnou sekyru a vrátil se k natáčení závěrečného desátého a jedenáctého dílu. Vzkaz plný citového vydírání však působil značně nepatřičně a fanoušci rychlých aut a šílené akce od té doby čekali, jak se k výzvě postaví The Rock.

Populární herec si dal s odpovědí na čas, avšak dlouhodobé pozorovatele celé pseudokauzy nepřekvapil. V rozhovoru pro CNN potvrdil, že se do slavné akční série nevrátí a že onen příspěvek byl typickým příkladem Dieselovy manipulace. The Rockovi se nelíbilo, že Diesel vtáhl do hry své děti i zesnulého Paula Walkera, ale přesto se snažil zachovat nadhled a neodstřelit celou filmovou sérii, která mu pomohla k velké popularitě.

„Byl jsem velmi překvapen Vinovým nedávným příspěvkem. Letos v červnu, když jsme byli v kontaktu nikoli jen přes sociální sítě, jsem mu napřímo – a soukromě – řekl, že se do série nevrátím. Řekl jsem to rozhodně, ale srdečně a dodal jsem, že vždy budu podporovat ostatní herce a fandit tomu, aby byla série úspěšná, ale že neexistuje šance, že bych se vrátil. Soukromě jsem mluvil také se svými partnery ve studiu Universal, z nichž mě všichni velmi podporovali, jelikož chápou situaci.“

Zdá se tedy, že se plánované poslední dva díly akční série budou muset obejít bez v současnosti možná největší hollywoodské hvězdy, což je pro Diesela rozhodně velká rána. Ale pro nás všechny se jedná o užitečnou připomínku, že přehnané citové vydírání ke kýženému úspěchu prostě nevede...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný