12. října 2022 12:15

První fotka nové Rudé Sonji: Kráska z legendární fantasy s Arnoldem má novou představitelku

Hrdinská fantasy se dočká nové verze. A teď konečně víme, jak bude vypadat hlavní hrdinka.

Nová adaptace Rudé Sonjy se pochlubila první fotkou hlavní rusovlasé hrdinky Sonjy, již ztvární herečka Matilda Lutz (Kruhy, Pomsta, Poslední střih). Režíruje M. J. Bassett (Solomon Kane, Rogue) a natáčení už probíhá na lokacích v Bulharsku a Řecku.

Nová verze se bude vycházet primárně z kultovního komiksu, který momentálně vychází pod hlavičkou Dynamite Entertainment, takže se nejedná o předělávku filmu z roku 1985 s Brigitte Nielsen a Arnoldem Schwarzeneggerem. V seznamu obsazení hlavních hrdinů prozatím ani nenajdeme Arnieho hrdinu Cona... pardon, Kalidora.

Můžeme se však těšit na Wallis Day (Krypton, Batwoman) v roli Annisie, Roberta Sheehana (Umbrella Academy, Smrtelné stroje) jako Draygana, Michaela Bispinga (xXx: Návrat Xandera Cage, Trojitá hrozba) jako Hawka nebo Martyna Forda (Rychle a zběsile 9, Neporazitelný: Návrat krále) v roli generála Karlaka.

Film si prošel dlouhým a komplikovaným vývojem. Původně ho připravoval Robert Rodriguez (Desperado, Sin City, Od soumraku do úsvitu), pak se ho měli ujmout postupně Simon West (Con Air, Expendables 2), Bryan Singer (X-Men, Valkýra, Obvyklí podezřelí) a Joey Soloway (Transparent, Tajné hrátky). Nakonec režíruje M. J. Bassett, jíž po Solomonu Kaneovi docela věříme.

Zdroj: Comic Book Movie

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný