14. srpna 2017 15:04

Odhalil třetí Kapitán Amerika šokující věc o jednom z Avengerů?! Kdo by mohl být překvapivý padouch?

Občanská válka možná odhalila zásadní informaci o jednom z Avengerů. Jak by to mohlo ovlivnit nadcházející filmy?

Abyste následující teorii – a připomínáme, že opravdu zatím jde pouze o teorii – pochopili, jsou třeba dvě věci. Zaprvé, musíte mít alespoň základní přehled v dosavadních snímcích řadících se do Marvel Cinematic Universe. Především pak znalost třetího Captain America: Občanská válka je zásadní. Máte? Paráda, teď k té druhé věci.

Skrullové. Ve zkratce mimozemská rasa zelené barvy, která nežije úplně mírumilovným způsobem života a jejíž největší zbraní je schopnost jedinců přeměnit se v jiné objekty, či dokonce lidi. V chystaném filmu Captain Marvel, který se bude odehrávat v devadesátých letech, se titulní hrdinka postaví právě proti Skrullům, což vedlo plno lidí k teoriím ohledně budoucích událostí v MCU.

Jedna taková teorie vysvětluje, že by teoreticky mohli Skrullové tajně začít s infiltrací Země právě během devadesátých let a počet „napodobených“ lidí (čtěte hrdinů) od té doby jenom roste. Tím nejzásadnějším by pak neměl být nikdo jiný než Steve Rogers. Jako důkaz pak autor této teorie předkládá kus dialogu právě z filmu Občanská válka, ve kterém hlavní antagonista říká Rogersovi, že v jeho očích vidí trochu "zelené".

K výměně pak podle autora muselo dojít někdy po událostech druhých Avengers, jelikož film obsahuje scénu, ve které Rogers málem zvedne Thorovo kladivo. Pakliže by už v té době byl Steve nahrazen Skrully, kladivo by se ani nehnulo. A důvod pro to vše? Rozbít Avengers. Tedy výsledek, který se koneckonců povedl. Každopádně existuje i plno drobností, které tuto teorii vyvracejí. Například když Steve vypráví Tonymu o jeho otci, tedy informaci, kterou by Skrull jen těžko mohl odněkud získat. Ať už je tedy Steve Rogers tajně Skrullem, nebo ne, je jasné, že Marvel zapojením Skrullů otevřel své budoucí filmy potenciálně obřím zvratům, které by mohly zásadně ovlivnit vývoj MCU na roky dopředu.

Co si o této teorii myslíte, je Kapitán Amerika tím, za koho se vydává?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný