5. července 2018 15:20

5 nejlepších červnových trailerů v češtině: Od Halloweenu k Bumblebeemu

Creed II, Zlý časy v El Royale nebo Zrodila se hvězda s českými titulky.

Na internet se každý den valí spousty upoutávek na nové filmy. Určitě není ve vašich silách nakoukat všechny, jednou za měsíc pro vás tedy vybíráme ty nejlepší. A rovnou s českou podporou, abyste je mohli pustit i všem kamarádům a kamarádkám!

Bumblebee

Datum premiéry: 27. prosince 2018

Transformery čeká za pár let restart – relativně malou labutí písní ale ještě předtím bude sólovka Bumblebeeho. Jeden z nejoblíbenějších robotů se objeví v prequelu blockbusterové série, jež se odehrává v roce 1987. Podíváme se tak nějaké tři dekády do minulosti na to, jak se Bee kamarádil s mladou mechaničkou Charlie (Hailee Steinfeld), zatímco mu šel po krku agent Burns (John Cena) z anti-robotí vládní organizace Sector 7.

Creed II

Datum premiéry: 22. listopadu 2018

Ano, bude další Creed! Jednička stála 35 milionů dolarů a vydělala 173, což znamená, že se Rocky po sedmé štaci vydá do kin ještě poosmé. I tentokrát bude samozřejmě jen vypomáhat synovi Apolla Creeda s tváří Michaela B. Jordana. Pamětníci se ale nemusejí bát, že by tu moc neměli na co koukat. Ačkoliv to první upoutávka neprozradí naplno, vrací se i Dolph Lundgren jako Ivan Drago, jenž proti mladému Creedovi vyšle svého syna.

Halloween

Datum premiéry: 18. října 2018

... a další velký comeback! Tentokrát by se měli radovat fanoušci legendárního Halloweenu, jež nečeká další restart, nýbrž přímé pokračování prvního filmu. Co přesně to znamená? Že se bude ignorovat všechno po Carpenterově Halloweenu z roku 1978 a dostaneme zbrusu nový příběh, v němž se Laurie Strode (ano, Jamie Lee Curtis se vrací do svojí ikonické role) setká s Michaelem Myersem poprvé po 40 letech. Už první upoutávka šlape a na režírujícího Davida Gordona Greena dohlíží sám John Carpenter. Všechno tak nasvědčuje tomu, že by to nemusel být průšvih!

Zlý časy v El Royale

Datum premiéry: 4. října 2018

Režisér hororové metaparodie Cabin in the Woods (česky Chata v horách) se konečně vrací za kameru. Drew Goddard měl točit Marťana a komiksovou týmovku Sinister Six, první projekt ale předal Ridleymu Scottovi a druhý byl zrušen, takže si snad vyčerpal smůlu tak na dekádu dopředu. Co si pro nás Goddard nakonec přichystal? Zlý časy v El Royale vypadají jako dost nevyzpytatelná krimi, v níž budou zabijáci, tajuplné konspirace a... tančící Chris Hemsworth? Ať už z toho vyleze cokoliv, šance na zajímavý film je náramně velká!

Zrodila se hvězda

Datum premiéry: 11. října 2018

Lady Gaga to s herectvím myslí vážně. Za American Horror Story si došla pro Zlatý glóbus a nikoho by nepřekvapilo, kdyby s hudebním dramatem Zrodila se hvězda měla dost podobné ambice. Již čtvrtá (!) verze klasického příběhu o mladé zpěvačce a jejím unaveném mentorovi se zdála být zcela zbytečnou. Režírující (a hlavní roli obstarávající) Bradley Cooper ale konečně vytasil první trailer a... wow, takhle se vyráží dech!

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný