15. srpna 2022 18:15

Spider-Man se v novém filmu objeví v podobě, v níž jsme ho ještě nikdy neviděli

V právě natáčeném filmu ze světa Spider-Mana se objeví hned několik Parkerů. A nebude chybět ani Peter.

Natáčení filmu o Madame Web, který nepatří do propojeného vesmíru s Avengers, je v plném proudu – a na veřejnost se dostaly informace o tom, jakých se ve filmu dočkáme postav a kteří herci je ztvární. Jde o velice zajímavé složení, které potvrzuje, že se Madame Web bude odehrávat dlouho předtím, než se Peter Parker stal pavoučím superhrdinou. Tady je jejich seznam:

Cassandra Webb neboli Madame Web (Dakota Johnson)

Oproti původním předpokladům by Dakota Johnson (50 odstínů šedi, The Friend) měla hrát Madame Web ve variantě vycházející z Cassandry Webb, nikoli z Julie Carpenter (k té se ještě dostaneme). Každopádně ji poznáme na začátku její hrdinské kariéry, tedy nikoli jako starou slepou dámu připojenou k přístrojům a ovládající vše skrze svou mocnou a jasnozřivou mysl.

Julia Carpenter (Sydney Sweeney)

Dlouho se spekulovalo o tom, jaké role se ujme Sydney Sweeney (Euforie, Bíly lotos, Everything Sucks!). Nakonec půjde o Julii Carpenter, což je v komiksech druhá Madame Web poté, co je Cassandra zabita Kravenem the Hunterem. Ještě předtím však měla Julia bohatou supehrdinskou kariéru, zejména jako Spider-Woman. Není jasné, v jaké podobě ji uvidíme v chystaném filmu, možná ještě před laboratorním experimentem, díky němuž získala superschopnosti.

Mattie Franklin (Celeste O'Connor)

Mattie Franklin je třetí z hrdinek, která působila jako Spider-Woman, a dokonce chvíli zaskakovala i za Spider-Mana. Zdroj jejích sil pochází z proslulého mystického obřadu Gatherning of Five, který se objevil v populárním devadesátkové cross-over sérii komiksů stejného názvu. Zahraje si ji Celeste O'Connor (Krotitelé duchů: Odkaz, Slečna bestie).

Any Corazon (Isabela Merced)

Isabela Merces na sebe upozornila rolemi ve filmech Dora a ztracené město, Sweet Girl a Sicario 2: Soldado. Tentokrát se z ní stane Anya Corazon známá taky jako Araña nebo Spider-Girl se spoustou mytologických schopností, díky nimž se tak často vyskytuje v různých mnohovesmírech po boku hrdinů z celého univerza. Dost se mluví o tom, že by měla dostat vlastní spin-off.

Ben Parker (Adam Scott)

Strýčka Bena zde poznáme dlouho předtím, než ho jako starého pána zastřelí v jeho vlastním bytě zloděj. Ve filmové verzi by měl pracovat jako zdravotník po boku Cassandry Webb. Filmaři si každopádně zajistili velice kvalitní herecké obsazení v podobě Adama Scotta, který nedávno zazářil v seriálu Odloučení, ale taky v Sedmilhářkách.

Mary Parker (Emma Roberts)

Zatím nevíme, zda bude součásti filmu i Benův bratr Richard Parker nebo jeho nastávající žena May Reily. V každém případě se však objeví jeho budoucí švagrová Mary v podání Emmy Roberts (Millerovi na tripu, American Horror Story). Ta navíc bude těhotná, a jestli vám v tuhle chvíli sepnul mozek, tak... ano, bude v sobě nosit zatím nenarozeného Petera Parkera, nejslavnějšího Spider-Mana.

Předpokládá se, že bude někdo z multidimenzionálního Web of Life and Destiny usilovat o smrt Mary, aby nikdy neporodila, a tato realita tak byla zbavena Spider-Mana. Mary či čerstvě narozený Peter by mohli být zachráněni přesunem do jiného světa, což by vysvětlovalo, proč Venom a Morbius (filmy propojené s Madame Web) později nemuseli Spider-Manovi čelit.

Co říkáte na zveřejněný seznam postav a jejich obsazení?

Zdroj:Cosmic Circus

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný