22. ledna 2020 07:47

J. J. Abrams se po Star Wars zajímá o komiksovou týmovku Justice League Dark

John Constantine by se konečně mohl vrátit na velké plátno!

Asi vám neuniklo, že J. J. Abrams hrozně rád křísí velké filmové série. Po Mission: Impossible III režíroval „mladý Spielberg“ první dva díly nového Star Treku a sedmou a devátou epizodu Star Wars. Posléze to chvíli vypadalo, že jeho produkční firma Bad Robot zamíří k Applu. Nakonec ale zakotvila u studia Warner Bros., kde potřebují pomoc s komiksy od DC.

Už dlouho se řeší, zda se Abrams ujme Muže z oceli 2 nebo rebootu Green Lanterna. Teď to ale vypadá, že je všechno jinak, Bad Robot totiž začíná pracovat na Justice League Dark. Temnou "démonickou" týmovku, v níž figurují John Constantine, kouzelnice Zatanna, monstrózní Bažináč, duch Deadman nebo věštkyně Madame Xanadu, kdysi chystal Guillermo del Toro (Pacific Rim, původní Hellboy). Nakonec se ale zrušila a Constantine zkusil štěstí v televizi, kde jeho nový seriál vydržel jen 13 dílů.

Zatím není jasné, zda se Justice League Dark rozjede týmovkou nebo pár sólovkami. A nevíme ani, co přesně bude režírovat přímo Abrams. Přinejmenším ale bude všechny filmy (a případné seriály) produkovat a dohlížet na celý nový svět, takže se fanoušci jeho dynamického stylu můžou pomalu začít radovat. Constantine v jeho podání totiž vůbec nezní marně – i když samozřejmě zamrzí, že se do role (na 99 %) nevrátí ultimátní frajer Keanu Reeves.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný