28. listopadu 2022 16:00

Kdo je nový favorit na roli Jamese Bonda? Mladého herce proslavily komiksové filmy

V čele kandidátů na roli agenta 007 se objevil dost překvapivý mladý herec, kterého určitě dobře znáte. Alespoň podle vidění.

Podle zákulisních informací se vynořil nový favorit na obsazení role Jamese Bonda, kterou ve filmu Není čas zemřít definitivně opustil Daniel Craig. V tajném konkurzu prý výrazně zazářil Aaron Taylor-Johnson, a stal se tak hlavním favoritem producentů série Barbary Broccoli a Michaela G. Wilsona. Ti dříve prohlásili, že hledají herce ochotného upsat se Bondovi na mnoho let, tedy někoho mladšího.

Dvaatřicetiletý britský herec odpovídá všem zásadním požadavkům – má vzhled, fyzickou vybavenost i hereckou univerzálnost. Proslavil se hlavní rolí ve dvou dílech komiksovky Kick-Ass, objevil se jako Quicksilver v Avengers: Age of Ultron a bude mu patřit i hlavní role Kravena v chystaném spidermanovském filmu Lovec Kraven s plánovanou premiérou na podzim 2023.

Výrazný byl taky jako Vronský po boku Keiry Knightley v nové adaptaci Anny Kareniny (2012) a za vedlejší roli v thrilleru Noční zvířata získal dokonce Zlatý glóbus. Drsňáky si střihl ve filmech Král psanec (2018), Tenet (2020) nebo ve válečném snímku The Wall (2017). Zazářil taky v nedávném akčňáku Bullet Train s Bradem Pittem.

Nejmenovaný zdroj britskému deníku The Sun uvedl: „Aaron se v září zúčastnil kamerových zkoušek na Bonda a producenti v čele Barbarou si ho zamilovali. Aktuálně je v čele kandidátů.“ Mezi těmi se skloňují taky jména jako Idris Elba, Henry Cavill nebo Jamie Dornan, producenti však už dříve zdůraznili, že k oficiálnímu oznámení dojde nejdříve v roce 2023.

Podívejte se na galerii z rolí Aarona Taylora-Johnsona a posuďte sami, nakolik v něm vidíte Jamese Bonda.

Zdroj: The Sun

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný