5. srpna 2021 13:45

Daniel Radcliffe prozradil, koho chce hrát v rebootu Harryho Pottera

Představitel Harryho Pottera je připraven vrátit se do kouzelnického světa v úplně jiné roli.

Filmový Harry Potter je uzavřený a prozatím nevíme o žádném pokračování – točí se jen třetí díl prequelové série Fantastická zvířata. Čím dál tím častěji se však zmiňuje teoretický reboot (ať už filmový nebo seriálový), o němž se teď v podcastu Happy Sad Confused rozpovídal představitel slavného kouzelníka Daniel Radcliffe.

Vzhledem ke svému věku už by Radcliffe logicky nemohl hrát Harryho Pottera, což by pro něj však nebylo překážkou v účasti. Koho by tedy chtěl ztvárnit? „Kdyby to bylo na mně, tak by se mi líbil Sirius Black nebo Remus Lupin. Vždycky to byly postavy, které mi přišly skvělé, což je určitě dáno i mými vzpomínkami na natáčení s jejich představiteli, jelikož patří mezi mé nejoblíbenější,“ řekl dvaatřicetiletý Radcliffe.

Filmový Harry Potter letos oslaví dvacet let od premiéry prvního dílu. A zatímco Daniel Radcliffe je nakloněn tomu, aby se časem zkusil natočit ještě jinak, třeba Bonnie Wright (představitelka Ginny) v nedávném rozhovoru vysvětlila, proč si nového Pottera nepřeje: „Myslím, že je to jako taková časová schránka. Když ji otevřete, všechno se změní a už to nikdy nebude takové jako předtím.

Co byste na nové zpracování Harryho Pottera s Danielem Radfliffem v jiné roli řekli vy?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný