21. března 2022 17:30

Star Wars poprvé ukázaly otce Hana Sola. Jeho identita potěší fanoušky Indiana Jonese

Nejznámější vesmírný pašerák Han Solo poznal svého otce, který je nápadně podobný jedné velmi slavné postavě.

Marvel Comics odstartoval novou komiksovou sérii s názvem Han Solo & Chewbacca, která se odehrává před úplně prvními Star Wars s podtitulem Nová naděje. Ukazuje mladšího, nicméně zkušenějšího Hana Sola a v podstatě navazuje na filmový spin-off Solo: Star Wars Story.

Oficiální kánon vedl dosud vedl Hana Sola jako sirotka, který své příjmení Solo získal náhodou, když ho tak označil úředník Impéria. Rozšířený a neoficiální kánon uváděl, že jeho rodiče Jaina a Jonash Solo náhle zmizeli, když mu bylo sedm let. Nový komiks však uvádí na scénu jeho otce pod jménem Ovan.

Han Solo si v komiksu najde nového spojence, kterým je neznámý starý muž. Když se před ním zmíní o svém ztraceném otci Ovanovi, dostane se mu překvapivé odpovědi, kterou chvíli nedokáže zpracovat, čímž se uzavře i příběh prvního sešitu. Komiks navíc směřuje k tomu, že syn s nečekaně nalezeným otcem utvoří tým. Už teď totiž víme, že se Ovan objeví na obálce třetího sešitu série.

Definitivním potvrzením, že je Ovan Hanovým otcem, může být i jeho vzhled. Nápadně totiž připomíná herce Seana Conneryho, který už jednou představoval otce Harrisona Forda (Han Solo), a to ve filmu Indiana Jones a Poslední křížová výprava.

Myslíte, že Ovan dostane kromě komiksu roli i v chystaných filmech či seriálech?

ZDROJ: ComicBookMovie.com

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný