28. prosince 2016 13:33

GALERIE: Tohle je 5 nejtrapnějších superhrdinů! Kdo by je měl nahradit?

Kdo další spolu s Aquamanem ještě stojí za houby?

Když už na komiksové filmy mají i samotní fanoušci v posledních letech značně rozdělené názory, je to co říct. V zásadě to je zhruba takto: Jedna část je spokojená, a ta druhá se zlobí, že filmová dobrodružství jejich oblíbených hrdinů nejsou tak úplně podle jejich představ. Pochopitelně.

My ale vidíme problém i někde jinde než jenom u zpracování komiksových hrdinů. Problém je totiž často už při jejich výběru. Jasně, existují různé smlouvy, podle kterých se někteří hrdinové nesmí objevit po boku jiných, my teď ale budeme chvíli předstírat, že nic takového neplatí a nabídneme vám místo toho verze, které by podle nás byly mnohem lepší. Připraveni?

1. Kdo stojí za houby: Hawkeye (Avengers)

Ne snad, že by právě tenhle hrdina potřeboval příliš odůvodňování, ale stejně. Vezměte si jeho první scénu v Avengers. V ní se rozhodne bojovat s polobohem holýma rukama, no není to moula?

Kdo by ho měl nahradit: Wolverine

V komiksech se Wolverine spojil s Avengery už mnohokrát, ve filmech se to ale nesmí ani naznačit. Což je dobře, protože kdyby to šlo, všichni se Hawkeyeovi posmívají, že je oproti Wolverinovi naprostý amatér.

2. Kdo stojí za houby: Elektra (Elektra)

Kromě toho, že ji hrála mizerná herečka Jennifer Garner, šlo navíc ještě o mizerný film. Když už vytáhnout Elektru, tak jako vedlejší postavu, která není ani dobrá, ani kompletně zlá. A ve světě, kde existuje plno zajimavějších ženských superhrdinek, pak výběr právě Elektry obzvlášť zamrzel.

Kdo by ho měl nahradit: Black Widow

Na tuhle sólovku čekáme už pěkně dlouho, pokud si totiž nějaká ženská hrdinka zaslouží svůj vlastní film, pak je to definitivně Černá vdova s tváří Scarlett Johansson. Chceme konečně vědět, co se stalo v Budapešti!

3. Kdo stojí za houby: Aldrich Killian (Iron Man 3)

Kdo to sakra je Aldrich Killian a kde je náš Mandarin? Tenhle marvelovský zvrat na nás vůbec nefungoval, a kromě představení zcela průměrného záporáka navíc zahodil Iron Manova potenciálně nejlepšího nepřítele všech dob!

Kdo by ho měl nahradit: M.O.D.O.K.

Fajn, když už ne skutečného Mandarina, mohl Marvel aspoň pozvat tohohle smrtícího polorobota. Jeho akronym v angličtině znamená doslova mechanický organismus předurčen pouze k zabíjení. Prostě ideální chlapík na rande s věčně sarkastickým Tonym Starkem, že?

4. Kdo stojí za houby: Enchantress (Sebevražedný oddíl)

Pomatená čarodějka, její divnej brácha a generická armáda zmutovaných vojáků, která se snaží ovládnout svět? Co ještě je nového?

Kdo by ji měl nahradit: Joker

Co si budeme nalhávat, nový Joker měl v sebevražedném oddílu zatraceně málo prostoru. Představte si, jak by ovšem bylo super, kdyby právě on byl hlavním záporákem a Harley Quinn po něm musela jít čistě kvůli tomu, aby přežila? Celý film by tak byl pravděpodobně stokrát lepší!

5. Kdo stojí za houby: Deadpool (X-Men Origins: Wolverine)

Pokud vás to jméno právě vyděsilo, pak si znova přečtěte název filmu. Samozřejmě totiž máme na mysli toho prvního filmového Deadpoola, který se objevil v jedničce Wolverina a v podstatě všechno, kvůli čemu jsme ho v jeho letošní sólovce milovali, tady měl zakázáno. Dost možná nejhorší nápad všech dob!

Kdo by ho měl nahradit: Deadpool (ten pravý Deadpool!)

To je snad bez debat, ne?

Tak co, souhlasíte s naším výběrem? Koho byste do takového seznamu zařadili vy? Dejte vědět v komentářích.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný