2. prosince 2016 16:27

FOTO: Tahle divoká Star Wars teorie o původu záporáka Snokea dává překvapivě velký smysl. Napadlo vás to někdy?

Jak se to má s hlavním záporákem nových Star Wars?

Jestli existuje jedna záhada, na kterou fanoušci Star Wars po premiéře sedmé epizody nemohou přestat myslet, je to definitivně pravá identita rodičů Rey. O té ale nic nevíme, takže se přesuneme ke druhé záhadě, na kterou fanoušci marně hledají odpovědi.

Kdo nebo co je vlastně zač tajemný Supreme Leader Snoke, který, jak je ve filmu naznačeno, vytrénoval Kylo Rena v nebezpečného Sitha a stál za novou superzbraní, pomocí které temný First Order chtěl dominovat galaxii? Inu, jeden fanoušek teď možná přišel s odpovědí, která dává překvapivě dobrý smysl.

Podle jednoho uživatele Redditu jde v podstatě o to, že snímek Síla se probouzí je velice podobný animované pohádce Anastázie. V ní se carovské rodině postaví obávaný mág Rasputin, který byl odvržen a nyní touží po pomstě. Ve Star Wars se jedná o Snoka, který se mstí rodině Hana Sola. Snoke je přitom Boba Fett, který na začátku Návratu Jedie tak zcela nezemřel, ale místo toho byl jenom vážně zraněn a nyní ze všeho viní právě Hana Sola.

Teorii dále podporují podobnosti mezi Rey a Anastázií. Obě totiž jako malé přišli o rodinu, která je právě cílem Rasputinovi / Snokovi pomsty. Ano, podle téhle teorie jsou Reyinými rodiči právě Han a Leia. Pro tenhle závěr pak mluví i fakt, že se jejich syn Ben / Kylo nakonec přidal k Temné straně Síly, protože jeho rodiče nebyli dost silní, aby jeho malou sestru zachránili. Celá teorie je každopádně podstatně detailnější, pokud by vás tedy zajímaly další důkazy, které uživatel TheReturnOfBobaFett našel, zamiřte teď sem. A jinak dejte v komentářích vědět, co si o téhle teorii myslíte.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný