12. ledna 2018 08:52

Deadpool 2 půjde do kin dřív, než bylo v plánu! Porve se s Avengers 3 a Hanem Solem

Wade Wilson si pospíší a máme ho za to moc rádi.

Dvojka úspěšného Deadpoola měla jít do kin 1. června 2018, teď je ale všechno jinak! Ukecaný žoldák totiž přeskočil na 18. května a dorazí tak o dva týdny dříve, čímž "ohrozí" hned velké premiéry. Tou první jsou Avengers 4, kteří zboří pokladny 4. května. Na první pohled jim Deadpool do zelí moc nepoleze. Na ten druhý ale startuje jen o dva týdny později, takže jim od třetího víkendu pár diváků stoprocentně ukradne.

Daleko zábavnější je pak situace u nových Star Wars s mladým Hanem Solem, které startují 25. května. Nový spin-off z předaleké galaxie (prvním bylo předloňské Rogue One) teď půjde do kin jen týden po Deadpoolovi. A tady už je rvačka o diváky nepochybná, což možná vyústí v odsun Solovy premiéry.

Film s mladou verzí slavného pašeráka je už takhle dost problémový - vyhozené režiséry Jump Street 21 nahradil Ron Howard (Rivalové), skoro 80% materiálu se přetáčelo a na konci lednu se půjde před kamery znovu. Deadpoolův útok by tak Sola mohl definitivně zahnat na útěk, o němž se spekuluje i kvůli tomu, že jsme dosud neviděli jediný trailer nebo alespoň fotku.

Deadpool zkrátka udělal mezi dvěma filmy od Disneyho solidní paseku. Že to moc nedává smysl, když hračkářský koncern nedávno koupil jeho domovské studio 20th Century Fox? Ale dává. Transakce totiž bude trvat řadu měsíců a před finálním přesunem k Disneymu ještě může Deadpool řádit jako pomatený!

V cooláckém profilu Deadpoola 2 najdete první fotky z filmu a trailer.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný