6. prosince 2021 12:30

Potvrzeno: Daredevil se vrací. Kdo si ho zahraje a kde ho uvidíme?

Tajnůstkářský Kevin Feige poodhalil plány o budoucnosti populárního Daredevila – a pro většinu jeho fanoušků se bude jednat o velmi dobré zprávy.

Populární bojovník se zločinem se opět vrátí. Daredevil neboli Matt Murdock se na filmových plátnech objevil v roce 2003 v nepříliš chváleném podání Bena Afflecka, ale v roce 2015 se postava triumfálně vrátila. V seriálové podobě se titulní role chopil Charlie Cox a jednalo se o další z mnoha úspěšných marvelovských projektů. Přestože se třetí sezona seriálu z roku 2018 ukázala jako poslední, fanoušci už nemusejí truchlit.

Strůjce marvelovského univerza Kevin Feige totiž prohlásil, že chválený Charlie Cox s postavou ještě neskončil: „Pokud v následujících projektech uvidíte Daredevila, bude ho hrát Charlie Cox. Kde, jak a kdy to uvidíme, to se ještě uvidí,“ nechal se Feige tajuplně slyšet – a to překvapivě jen necelé dva týdny před očekávanou premiérou snímku Spider-Man: Bez domova, kde by Matt Murdock podle spekulací (a uniklých fotek...) rozhodně neměl chybět.

Pokud by se tak skutečně stalo (jakože by všechny překvapilo, kdyby ne), je pravděpodobné, že se Murdock v různě velkých úlohách mihne i v mnoha seriálech, které Marvel aktuálně chystá – tedy v Echo (o Maye Lopez, která se prvně objevila v seriálu Hawkeye), v Moon Knightovi a v She-Hulk. Ohledně bližších detailů však Feige zůstal věrný své tradiční mlčenlivosti, a tak můžeme jen spekulovat, co tímto prohlášením sleduje.

Pro většinu lidí nicméně je však podstatná hlavně informace, že slepý právník nedostane novou tvář. Marvel očividně chápe, že je Daredevil v podání Charlieho Coxe vynikající, a tak není potřeba ho nějak měnit.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný