5. února 2019 16:05

Cooltovní únorové čtvrtky na Prima COOL: Dvojitá dávka Chucka Norrise

Chuck a JCVD se blíží!

V únoru se na COOLu můžete těšit na ty nejlepší akční fláky z krvavých 80. let – včetně veleslavné scény Chucka Norrise!

Akční komando

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. února ve 22.20

Hned na pokraji února se Michael Dudikoff opět vydá na šichtu, na níž ho tentokrát čeká záchrana amerického viceprezidenta. Toho se zmocní šílení teroristé, kteří na palubu jeho letounu zároveň nakráčejí spolu s chemickými zbraněmi. A to si zkuste, sestřelil teroristy s plynem, když se kryjí za samotným druhým mužem Ameriky! Naštěstí je po ruce agent FBI, který má krom vlastenectví ještě jednu motivaci – na palubě uneseného stroje je i jeho manželka. Píchačky si Michael odcvakne ve čtvrtek 7. ledna ve 22.20.

Delta Force

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. února ve 22.15

O týden později nás čeká krásný dárek ideálně laděný na svátek zamilovaných – burácivě totiž dorazí Chuck Norris v prvním ze dvou dílů své legendární Delta Force. Také tentokrát se bude hrát o unesené letadlo. Ve filmu o 9 let mladším, však v poněkud realističtějším scénáři, elitní jednotka s Chuckem v čele totiž bude muset zachránit posádku uneseného izraelského letadla, které trčí na ranveji v nebezpečném státě. A to byla v roce vydání od filmu, který se proslavil hlavně legendární scénou se dvěma bazukami, nečekaně věrohodná premisa!

Delta Force 2: Kolumbijská spojka

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. února ve 22.25

Teroristům však nakládačka nebude stačit, a tak se o týden později rozhodnou vrátit úder! Tentokrát jim bude šéfovat úplně mešuge boss kolumbijské narkomafie Ramon Coto, který díky svým konexím a doláčům uniká kolumbijskému zákonu. Místní složky budou samozřejmě muset do akce povolat Chucka, který však v místních podmínkách nečekaně narazí! Coto je totiž sice lapen, místní úřady ho však propouštějí na kauci a mafián se začíná brutálně mstít. Kdo zná Narcos, ten dobře ví, že tohle bude jinačí výzva!

Replikant

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. února ve 22.25

Na závěr měsíce si pak dáme jedno retro sci-fi. V tom v ulicích Seattlu řádí šílený vrahoun, který neustále uniká policii. Zoufalí strážci zákona se uchýlí k extrémnímu nápadu – naklonují vrahouna do identické kopie, to celé s cílem proniknout do jeho mysli a lapit předlohu. A oním vrahounem je tu Jean-Claude Van Damme, jenž si tak opět střihne svůj populární trik – zahraje si dvojroli jako "hodná" i "zlá" postava. Unikátem je mimochodem také fakt, že byť film ve své éře film lákal hlavně na JCVD, dnes v něm zaujme především Michael Rooker z Živých mrtvých a Strážců Galaxie.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný