4. listopadu 2019 00:02

Cooltovní listopadové čtvrtky na Prima COOL: Univerzální voják vs. Total Recall

Akce s Žán Kládou nebo Arniem jako za mlada!

Arnie, JCVD i Jackie Chan přibíhají, aby vám zpříjemnili podzim!

Zásah z pekla

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. listopadu ve 22.45

Listopad uvedeme netradičně. Není totiž úplně zvykem, aby poldové Chucka Norrise museli ve svých filmech čelit nadpřirozeným silám, právě na to však dojde v dalším cooltovním movie jménem Zásah z pekla. Norrisův detektiv Frank Shatter (!) tu započne vyšetřování vraždy rabína, indicie jej však dovedou... k Satanovu vyslanci Prosatanovi (!!), který si chce skrze doslova ďábelský artefakt podmanit celý svět. Šestáková zápletka tu dostává unikátnost tím, že se celý film točil v Izraeli – pekelnější (doslova i metaforicky) příklad guilty pleasure tedy jen tak nenajdete!

Univerzální voják

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. listopadu ve 22.55

Jean-Claude Van Damme i Dolfi Lundgrenovic se týden nato opět servou jako koně v prvním mezinárodním filmu Ronalda Emmericha (Den nezávislosti). Jako dva vojáci, kteří byli oživeni tajným vládním programem, se začnou každý po svém vymaňovat z původního programování a chovat se jako zaživa. Snímek, který tak trochu předpověděl éru nevypočitatelných válečných strojů, patří dodnes mezi nejlepších akční šlágry 90. let – a nikoliv nadarmo jde o jeden z nejslavnějších filmů JCVD vůbec!

Total Recall

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. listopadu ve 22.55

Po půlce listopadu Arnie ztratí hlavu v kultovní scifárně Total Recall. Je to jen sen obyčejného dělníka, anebo skutečné kosmické dobrodružství agenta, který se v boji za správnou věc přidá k povstalcům? To si musíte rozhodnout vy sami! Režisér Paul Verhoeven při natáčení pracoval s tím, že je celý film fakticky jen halucinace – Arnie naopak tvrdí, že příběh o vesmírném agentovi, který se dopraví až na Mars, natáčel jako tvrdou realitu.

Rachot v Bronxu

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. listopadu ve 22.55

A na závěr měsíce se připomene jiný starý matador – Jackie Chan! Jeho Rachot v Bronxu se zprvu veze na notě Jackieho hongkongských bijáků, když si jako asijský polda jen odskočí do Ameriky na strýčkův pohřeb. Připlete se tím však do mafiánského příběhu o vydírání a válce gangů, která si brzy vyžádá jeho fyzický talent. Rachot v Bronxu patří mezi nejúspěšnější Jackieho bijáky – a rozhodně si to zaslouží!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný