5. června 2018 10:19

Cooltovní červnové čtvrtky na Prima COOL: Připomeňte si legendární Predátory

Těší se na vás Arnie i Sly!

I v červnu budou čtvrteční filmy po desáté večer plné akce. Na jaké borce (a borkyně) se můžete těšit tentokrát? Připraveni jsou první dva Predátoři nebo Stallone na vražedné odvykačce!

Střelec v ohrožení

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 7. června ve 22.20

Do žánru špionážních drsáren svou troškou do mlýna přispěje Střelec v ohrožení s Wesleym Snipesem. Ten se tu jako bývalý tvrďák ze CIA dočká klasického vyrušení z důchodu a nutnosti udělat "jednu poslední misi" ve formě zneškodnění krutého teroristy. Nepřekvapí, že na své výpravě bude zrazen a ocitne se mezi mýnskými koly. Pobaví však, že se ve filmu ve vedlejších rolích objeví jak Charles Dance (táta Lannister ze Hry o trůny), tak i Lena Headey (Cersei ze Hry o trůny)!

Predátor

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 14. června ve 22.20

Speciální komando amerických superdrsňáků se vydává do jihoamerické džungle natrhnout zadele komunistickým rebelům – jenže postupně odhalí, že něco mimozemského postupně natrhává zadele i jim! První Predátor je klasikou, v níž Arnie poprvé čelí někomu, kdo je ještě krutopřísnější než on sám. A budou u toho i všechny legendární hlášky a kvéry v čele s Bezbolestnou. Prostě ideální film do startujícího parného léta!

Predátor 2

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 21. června ve 22.20

Legenda o mimozemském nimrodovi pokračuje o týden později Predátorem 2! Lov se tentokrát přesune do betonové džungle Los Angeles konce 90. let, které krom vlny veder postihla i krvavá válka gangů a variace na cosi jako Smrtonosnou zbraň… s ufounama! Druhý Predátor rozvíjí příběh komplexnějším způsobem a těžko popřít, že ne každému tenhle styl sedl – dnes však snímek platí za kult i díky tomu, že je tu poprvé naznačeno spojení se světem Vetřelců!

D-Tox

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 28. června ve 22.25

Když filmaři zavřou agenta FBI s tváří Sylvestera Stalloneho na odvykačku, vypadá to zprvu na psychologické drama. Drsňák v rehabu si totiž prožil své, stal se kvůli tomu alkoholikem a nyní se musí znovu postavit na nohy. Jenže pak se tenhle "akčnější Přelet na kukaččím hnízdem" promění v solidní komorní thriller – někdo totiž v odlehlém sanatoriu záhadně vraždí chovance a Stallone tak bude muset chtě nechtě znovu do akce. Jinak může být dalším nebožákem na řadě!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný