19. září 2022 22:45

Démonický comeback Keanu Reevese. Opět z něj bude Constantine a nevrací se jen on

Slavný lovec pekelných stvůr nečekaně dostává druhou šanci. Kdo všechno u toho bude?

Jeden z nejzajímavějších komiksových hrdinů ze stáje DC (a člen Justice League Dark) se vrátí na filmová plátna. John Constantine neboli Hellblazer dostal v roce 2005 tvář Keanu Reevese, kterého ve filmu Constantine režíroval Francis Lawrence (Já, Legenda, Rudá volavka). Oba se nyní upsali chystanému pokračování, jež konečně dostalo od studia Warner Bros. zelenou.

Film bude spoluprodukovat věhlasný J. J. Abrams, který původně chystal seriálovou podobu Constantina pro HBO Max. Ta však kvůli úsporným opatřením neprošla stejně jako třeba jiný komiksový seriál s Madame X. Přednost dostaly filmy, což však neznamená, že by seriály nemohly vzniknout jinde v rámci licenční dohody.

Scénář druhého Constantina píše Akiva Goldsman (Čistá duše, Já, legenda, Hranice nemožného). Měl by na něj mít dost času, protože režisér Lawrence musí nejdřív dokončit prequel Hunger Games podle knihy Balada o ptácích a hadech. Navíc se upsal seriálové adaptaci videohry Bioshock, u té však není jasné, v jak pokročilé fázi vývoje se momentálně nachází.

Zdroj: Deadline

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný