18. září 2018 14:17

První český trailer Captain Marvel: Superhrdinka, která nás zachrání v Avengers 4, má vlastní film

Wonder Woman konečně fasuje pořádnou konkurenci.

Tak trochu tajemná superhrdinka, kterou Nick Fury volal v potitulkové scéně Avengers 3, se konečně představila v celé svojí kráse. Captain Marvel je marveláckou odpovědí na Wonder Woman, tedy velkým sólovým bijákem, v němž bude titulní pilotka zachraňovat svět. Jak ale odhaluje první upoutávka, filmová Carol Danvers (ostatně stejně jako její komiksová předloha) není jen obyčejná pozemšťanka. Má v sobě totiž DNA mimozemské rasy Kree a je tudíž mocnější než kdokoliv na Zemi... a nejen na ní.

Trailer Captain Marvel s českými titulky

Trailer Captain Marvel s českým dabingem

Jak se lehce zmatená Carol dostala zpátky na svoji rodnou planetu? A jak je možné, že neví o svém původu? To nám Marvel zatím neprozradil. Konečně se ale můžete podívat na to, jak Carol zrekrutoval mladý Nick Fury (film se odehrává v 90. letech!) a jak se zapletla do epického sci-fi dobrodružství, které půjde do českých kin už 7. března 2019.

Ano, Captain Marvel se příští rok objeví i v Avengers 4. Nejdřív si ale holt dáme její origin, ve kterém jste správně zahlédli i Judea Law (zahrál si jejího mentora Mar-Vella) nebo Clarka Gregga jako mladého agenta Coulsona. Tohle kosmické dobrodružství by zkrátka mělo stát za to!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný