5. září 2018 18:25

První fotka Captain Marvel, nejdůležitější superhrdinky z Avengers 4

Marvel představil svoji novou leteckou hvězdu.

Pokud jste viděli potitulkovou scénu Avengers 3, dobře víte, že Nick Fury před svou "smrtí" zavolal tajuplnou posilu. Komiksoví fanoušci ihned poznali, že jde o Captain Marvel, a zbytek světa se to po filmu dozvěděl ze spousty článků. Superhrdinka s tváří oscarové Brie Larson je nicméně na cestě a v Entertainment Weekly byla konečně odhalena její filmová podoba.

Co přesně má Carol Danvers před sebou? Pochopitelně velký střet s Thanosem, na který dojde 25. dubna 2019 v Avengers 4. Ještě předtím se ale představí v sólovém filmu, kde uvidíme její přerod z armádní pilotky v superhrdinku s mimozemskými schopnosti, která má v sobě DNA mimozemské rasy Kree.

Právě Kree přitom budou chystat invazi na Zemi, kterou musí Captain Marvel zastavit. A to v devadesátých letech a s pomocí mladého Nicka Furyho, na cestě je tedy na zásadní marvelácký prequel, po němž celý propojený vesmír možná nebude jako dřív.

Kdy se Captain Marvel poprvé objeví v kinech? Její sólovka má českou premiéru 7. března 2019. Připravte se tedy na spoustu fotek, trailerů a dalších marketingových vychytávek, které budeme na COOLu velmi pozorně sledovat!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný