4. prosince 2018 07:27

Nový český trailer Captain Marvel vás přichystá na Avengers 4

Brie Larson se představuje jako zásadní marvelácká superhrdinka.

Už 25. dubna 2019 půjde do kin čtyřka Avengers, o které toho zatím moc nevíme. Potitulková scéna trojky nám nicméně prozradila, že se ve filmu objeví (dosud utajená) superhrdinka Captain Marvel, kterou jde zavolat jen pagerem z 90. let.

Pilotka Carol Danvers, jejíž origin zahrnuje smíchání lidské DNA s mimozemskou rasou Kree (a následný boj se zlými Skrully), se nám už 7. března 2019 představí ve vlastním filmu. A právě ten se dočkal nového traileru, v němž se Marvel snaží ukázat, proč bude Carol nejmocnější postavou v celém propojeném vesmíru.

Krátká odpověď zní: Umí létat vesmírem a likvidovat všechno, co jí stojí v cestě! Na dlouhou (respektive dvouapůlminutovou) cestu se pak klidně podívejte sami, a nejspíš váš potěší, že u ní asistuje mladý Nick Fury, jehož v roce 1995 čeká kupa zásadních událostí. Minimálně by mohl přijít o jedno drahocenné oko...

Trailer s českými titulky

Trailer s českým dabingem

Captain Marvel zbývají do premiéry ještě celé čtyři měsíce. Kampaň tedy kromě trailerů a fotek vytasí i pár plakátů (viz ten nový), a pokud doufáte, že nám tu rýsuje velká konkurence Wonder Woman, tak... doufáte zcela správně!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný