13. července 2022 15:45

Arnold Schwarzenegger vs. plechový Avenger: Koho má akční legenda hrát v nové marvelovce?

Ikona akčního žánru se má stát součástí filmového univerza Marvel. S jakou rolí je Arnold Schwarzenegger aktuálně spojován?

Arnold Schwarzenegger údajně jednal s prezidentem Marvelu Kevinem Feigem o jeho možném hereckém zapojení v chystaném seriálu. Tvrdí to server Giant Freakin Robot, jemuž se už párkrát podařilo sehnat pravdivé drby... a mnohokrát samozřejmě ne.

Arnie by se měl každopádně chopit role Titanium Mana v chystaném seriálu Armor Wars, v němž bude hlavním hrdinou James Rhodes aka War Machine. Ten je samozřejmě marveláckým veteránem – poprvé se objevil v Iron Manovi (2008), od Iron Mana 2 (2010) ho pak hraje jeho současný představitel Don Cheadle.

Titanium Man patří mezi ikonické obrněné padouchy. Jde o bývalého agenta KGB, z něhož se stalo technologické monstrum, což by do Armor Wars vcelku pasovalo. Seriál totiž vychází z komiksu z konce osmdesátých let, v němž se řešily ukradené technologie Tonyho Starka. Záporáky přitom byli Doctor Doom, Stilt-Man, Mauler, Professor Power nebo právě Titanium Man.

Pokud se nový drb potvrdí, nebude to poprvé, co Schwarzenegger pozmění svůj typický rakouský přízvuk na ruský. V akční klasice Rudé horko (1988) si totiž zahrál kapitána moskevské policie Ivana Danka.

Zdroj: Giant Freakin Robot

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný