25. dubna 2018 14:08
eliska.svatkova@iprima.cz

Lipa Learning vás zve na den plný dobrodružství a her pro děti na DERMACOL LOVE DAY

Lipa Learning vás zve na den plný dobrodružství a her pro děti na DERMACOL LOVE DAY

Láska má mnoho podob. Jednou z nich je i láska k učení. A právě ta dala vzniknout 22 vzdělávacím aplikacím, které si budete moci s dětmi zdarma zahrát u stánku Lipa Learning na DERMACOL LOVE DAY. Ať už u vás doma zrovna frčí vláčky, kosmonauti, zvířátka či rytíři, u nás si určitě přijdete na své. Čeká na vás spousta zábavy s hrami, které děti nejenom baví, ale i všestranně rozvíjejí.

U stánku budete mít také jako první možnost vyzkoušet si naši zbrusu novou aplikaci Lipa Land. Tento dynamický svět plný her, příběhů a aktivit je bezpečným hřištěm pro každého malého objevitele a jeho rodinu. Aplikace spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství, které dětem pomáhá rozvíjet dovednosti potřebné pro život.

Lipa Land obsahuje 30 vzdělávacích her, které svou obtížnost automaticky přizpůsobí schopnostem dítěte, 300 aktivit na doma i na ven, které dětem umožní procvičit si nové dovednosti, a mnohem víc. Lipa Land je také místem plným kouzelných příběhů ze světa rytířů, čarodějů, pirátů a dalších obyvatel říše dětské fantazie. Lipa Land je jednoduše místem pro každého.

Naším cílem je přispět k tomu, aby každé dítě dostalo příležitost objevit a rozvíjet svůj jedinečný potenciál tím vůbec nejpřirozenějším způsobem – hrou. Vezměte tedy své děti a pojďte si hrát s námi! Těšíme se na vás!

eliska.svatkova@iprima.cz

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný