11. prosince 2018 17:13
Michael Pšenák

Zedko se vrací do Gunrunners

V sestavě domácí jedničky se dějí změny! S úřadujícím mistrem ČR se loučí fredi, jeho místo zaplní staronová posila, kterou není nikdo jiný než Zedko!

Trio Frozen, DEV7L, queztone spolu hraje již dlouho a stále se jim daří držet na pozici domácí jedničky. Letošní rok pro ně ale nebyl tím nejlehčím, mimo změn organizace totiž museli řešit také změny v sestavě.

Pětice, ve které se jim povedlo vyhrát třeba MČR a podzimní COOL ligu, již konečně vypadala opravdu nadějně, nakonec ale přichází změna i nyní! S týmem se loučí Karel "fredi" Královec a po bok queztona a spol. se vrací ZEDKO, který si na chvíli odskočil k eSubě.

Jestli jim tato změna pomůže k ještě lepším výsledkům ukáže jen čas, změna ale popravdě není na první pohled úplně logická. Fredi patří dlouhodobě k naprosto nejlepším domácím hráčům a není tedy divu, že za jeho odchodem nestojí výkony. Jak uvádí sám tým, může za té spíše jeho typologie, se kterou do sestavy nezapadal na 100 %.

Sestava Gunrunners.AOC nyní vypadá takto:

Patrik "DEV7L" Stuchlík Richard "queztone" Strnátko David "Frozen" Čerňanský Erik "The eLiVe" Sith Jindřich "ZEDKO" Chyba

Michal "KETUBOR" Csontoš (trenér)

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný