29. října 2020 19:59
Michael Pšenák

Kdo se ukáže za mikrofonem na Brawl Stars části Samsung MČR v mobilních hrách?

Brawl Stars část Samsung MČR v mobilních hrách už je skoro tady, je tedy nejvyšší čas si představit, kdo vás skrze ni bude provádět od mikrofonu!

Už v pátek 13. listopadu se odehraje největší turnaj Brawl Stars u nás –⁠ Samsung MČR v mobilních hrách, na které se kvalifikovalo 8 nejlepších týmů, jež o účast bojovaly celý rok. Můžeme se tedy těšit na opravdu zajímavou podívanou, kterou budete moci sledovat na streamu i na HbbTV u nás na Prima COOL! Kdo vás ale bude celým přenosem provádět?

Začněme Pepisem, nejznámějším z celé trojice. Pepise znají fanoušci Supercellu jako tvůrce Clash Royale videí a momentálně i těch týkajících se Brawl Stars. Všechna jeho videa i sestřihy z turnajů, které komentoval, můžete zhlédnout na jeho YouTube kanále. Kromě tvorby videí navíc komentoval všechna měsíční finále i Last Call, a je tak nejdéle komentujícím členem naší trojice.

Lexinka je jediná příslušnice něžného pohlaví nejen v casters týmu celého letošního MČR. Původně hrávala Hearthstone, Brawl Stars si ale oblíbila natolik, že si ho na jaře letošního roku zkusila i odkomentovat. Tehdy tak doplnila Pepise, s nímž postupně začala tvořit stabilní duo, které vás provázelo každým měsíčním finále i Samsung Last Call turnajem. Lexinka momentálně působí nejen jako komentátorka, ale také jako redaktorka PLAYzone, kde ve svém volném čase píše buď všeobecné články, nebo právě ty, které se týkají samotného Brawl Stars.

Skeriho si poprvé naši diváci mohli poslechnout na Samsung Last Call turnaji, který střídavě komentoval jak s Lexinkou, tak s Pepisem. Ačkoliv pro diváky Brawl Stars mohl být velkou neznámou, pro hráče rozhodně nebyl, působil totiž většinu sezony jako admin turnajů, a tak ho hráči měli šanci potkat nejen každou neděli na NightCupu, ale i na každém dalším turnaji. Skeri se kromě Brawl Stars komentování zabývá také komentováním Hearthstone, sedět před kamerou je tedy zvyklý.

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný