12. listopadu 2020 23:06
Michael Pšenák

Kdo ovládne deváté Vodafone MČR v CS:GO? Vsaď si na nového šampiona s Tipsportem

Sázkové kanceláře a elektronický sport, to je v letošním roce neodlučitelné duo. Esport nabral při absencích slavnějších sportovních odvětví na velké popularitě mezi sázkaři, který se relativně mladý obor snaží využít pro svůj zisk. Příležitost všem tipérům nabídne i Vodafone MČR v počítačových hrách, pro které byly vypsány první sázky.

Tipsport se pro letošní sezónu stal již v úvodu roku generálním partnerem vrcholné domácí akce, takže bylo jasné, že o jeho kurzovou nabídku nepřijdete. Ba naopak! Připraveny pro vás, podobně jako v Tipsport COOL lize, jsou i rozšířené sázky na jednotlivé sázky. Co všechno vás čeká, sice zjistíme až pár dní před turnajem, na úvod byl totiž představen jen výběr sázek na celkového šampiona.

Nezpochybnitelným favoritem číslo jedna je tým SINNERS Esports, čemuž odpovídá i relativně nízký kurz. I přesto jim však sázkaři věří a v tuto chvíli si je vybralo 95 procent všech tipujících. Na tři další nejbližší favority vzhledem k popularitě SINNERS už kurzy mírně narostly, konkrétně jde o eSubu, Entropiq a Sampi.Tipsport. Na pátém místě se pak nachází i čtvrtý tým skupiny B, která tedy kartami zamíchá opravdu řádně. Všem – kromě eSuby – se ze skupiny A věří ze všeho nejméně, ačkoliv Eclot Gaming jsou úřadující vicemistři a Dark Tigers se kvalifikovali jako nasazená čtyřka. Tak co, budete věřit největšímu favoritovi, nebo si raději zahrajete outsidery?

Pokud ještě nemáte u Tipsportu účet, tak se můžete registrovat zde, díky čemuž získáte 150 Kč bonus. To ale není všechno! Pokud do pole "akční kód" zadáte MCR100, tak ihned obdržíte ještě 100 Kč. A to se vyplatí!

Michael Pšenák

Populární pořady na Prima Cool