29. září 2020 19:01
Michael Pšenák

Bude Ghost Rider další postavou ve hře?

Čtvrtá sezona kapitoly dvě je v současné době téměř v polovině a proslýchá se, že další postava, která bude do hry přidána, má být Ghost Rider. Stále se tedy máme na co těšit.

Díky této nejpropracovanější spolupráci v poslední době získalo Fortnite už mnoho nových fanoušků po celém světě. Ve hře máme populární superhrdiny, jako Groota, Iron-Mana, Wolverina a Thora, a s nimi i výzvy a odměny. Aby vše zůstalo aktuální, musí vždy jednou za dva týdny proběhnout větší aktualizace, která zajistí správný chod hry. V té nejnovější jsme byli svědky příchodu Wolverina a Bladea a naopak v té další bychom se prý měli dočkat Johnnyho Blaze alias Ghost Ridera. Ten je známý svou planoucí lebkou, koženou bundou s hřeby a motorkou. Ve filmu postavě propůjčil svou typickou přitažlivost oscarový herec Nicolas Cage, který mu tím pomohl prorazit a stát se trhákem.

Nedávno na svůj Twitter retweetnul Donald Mustard příspěvek, který rozbouřil vášnivé debaty fanoušků o tom, zda Ghost Rider opravdu bude postavou ve Fortnite. Podívat se na něj můžete níže:

V exkluzivním cover artu pro připravovanou komiksovou část Fortnitu si tím pádem mohli fanoušci všimnout známé postavy Ghost Ridera obklopené plejádou dalších význačných superhrdinů, mezi které patří například i Captain Marvel. Podle tohoto příspěvku je tedy jasné, že do hry přidán bude. Přesné datum jeho vydání bohužel není známé, ale podle dosavadních informací by to mělo být už brzy, takže pokud ho nechcete prošvihnout, nezapomeňte se pravidelně přihlašovat do hry.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný