30. července 2015 17:21

Fotbalová sezóna 2015/2016 je tady! Nakopnete ji ve FIFA 16?

Fotbaloví fanoušci se po měsíci a půl fotbalového celibátu dočkali nové sezóny.

Existuje vlastně nějaký fotbalový fanoušek pod čtyřicet let, který by zároveň nebyl i fanouškem počítačových her? Věříme, že minimálně těm fotbalovým se musí aspoň okrajově věnovat každý z nich. Za prvé to známe velmi dobře na vlastní kůži, za druhé si prostě neumíme představit, že by to tak nebylo.

Zejména každoročně vydávána FIFA od EA Sports totiž představuje jedinečnou příležitost konečně realizovat své dětské sny pro každého, komu se to shodou nešťastných okolnosti v životě nakonec ke kariéře profesionálního fotbalisty v dresu Realu Madrid neposkládalo. Takové multiplayerové bitvy s kamarády jsou pak i vítanou příležitosti, jak své dobré známé obrat o nějakou tu korunu (samozřejmě v rámci hry, neponoukáme vás ke skutečnému hazardu!).

A jako jsme se dočkali nových fotbalových sezón, tak se již brzy dočkáme i nového dílu nejoblíbenějšího fotbalu od EA Sports. FIFA 16 by měla do obchodů dorazit již 24. září. Oslavíme jí postup českého nároďáku na EURO 2016? Doufejme!

Rok co rok rovněž slýcháme, jak revoluční má nový díl téhle hry být. Zatím nikdy nebyl a nebude tomu tak ani letos, ať už nám vývojáři nalhávají cokoliv. Přesto si hru nakonec všichni koupíme, neboť kdo by hrál za Arsenal bez Petra Čecha v brance či Liverpool s Raheemem Sterlingem? A kdo by chtěl hrát Premier League bez kanárků z Norwiche? Ano, přesně tak, nikdo.

Nicméně jedna velká novinka na nás přeci jen čeká – poprvé v historii se dočkáme i dvanáctky ženských fotbalových týmů. Pohyb virtuálních fotbalistek prošel dokonce vlastním motion capturingem, tudíž pohyb ženské pánve při běhu bude náležitě realistický! Takže, fotbalová sezóno 2015/2016, vítej!

Ondřej NajmaneSuba.eu

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný