16. března 2017 10:00

Nejvíc sexy muž planety Gerard Butler jako Chlap na roztrhání

Chlap na roztrhání - upoutávka

Máte chuť na něco vtipného, milého a nekomplikovaného s hvězdným obsazením? Nenechte si ujít romantickou komedii Chlap na roztrhání na Prima MAX!

George Dryer (Gerard Butler) je bývalá fotbalová hvězda, jehož aktivní kariéra je, zdá se, v nenávratnu a jehož život, jak po stránce profesní, tak osobní, je ve značně rozvráceném stavu. Georgovy snahy stát se sportovním komentátorem se setkávají s převážně rozpačitými reakcemi. Jeho bývalá manželka Stacie (Jessica Biel) se chystá znovu vdát. A jeho syn Lewis rozhodně nepatří k jeho velkým fanouškům (jak by taky ne, když tátu vidí jednou za rok).

Jednoho dne se George vypraví na Lewisův fotbalový trénink a je svědkem mizerného výkonu týmu a ještě horšího přístupu trenéra. Rodiče malých hráčů George přesvědčí, aby se trénování ujal on sám, s čímž nakonec zdráhavě souhlasí. Jenže to netuší, jak dokážou být některé fotbalové mámy neodbytné při svých touhách po milostných románcích – konkrétně Barb, Denise a Patti (Judi Greer, Catherine Zeta-Jones a Uma Thurman).

Dokáže z toho George vyváznout se zdravou kůží, najít ztracenou kariéru a k tomu získat zpět lásku svého syna (a potencionálně i své bývalé ženy)? Odpověď možná již tušíte, ale 105 minut plných sexy Gerarda Butlera poněkud předvídatelný konec hravě vyváží, co říkáte?

Věděli jste že…

  • Režisér filmu Ital Gabriele Muccino je rovněž zodpovědný za snímek Štěstí na dosah (Pursuit of Happyness) s Willem Smithem v hlavní roli.
  • V průběhu natáčení se Gabriele Muccino seznámil se svojí budoucí ženou Angelicou Russo, nepříliš úspěšnou herečkou, která na filmu pracovala jako výtvarnice kostýmů. 22. prosince 2012, pár měsíců po skončení filmování, se vzali.
  • Gerard Butler, který ztvárnil hlavní roli George, je zároveň producentem filmu. I když mu bylo letos již čtyřiačtyřicet, na svůj věk rozhodně nevypadá. Britský časopis Glam ho letos i loni umístil na prvním místě žebříčku 100 nejvíc sexy mužů planety.
  • Gerard se narodil ve Skotsku, kde rovněž vyrostl a vystudoval právo. K hraní se dostal úplnou náhodou, když ho v jedné kavárně oslovil herec Steven Berkoff a nabídl mu jeho první divadelní roli. Po pár dalších rolích, divadelních i filmových, se Gerard rozhodl s právničinou skoncovat a věnovat se pouze hraní. A jistě udělal dobře.
  • V průběhu natáčení svého prvního filmového snímku v roce 1997 (to mu bylo 28 let) skočil do řeky pro topícího se chlapce a zachránil mu život.
  • K jeho nejslavnějším filmům patří Attila (2001), Fantom opery (2004) či 300: Bitva u Thermopyl (2006).
  • Při natáčení jednoho z posledních snímků Na divoké vlně (Chasing Mavericks) se během jedné scény při surfování málem utopil. Spolu s dalšími herci se ocitl pod vodou a několik minut byl smýkán rozbouřenými vlnami přes nebezpečné skály. Nakonec byli všichni včas vytaženi a dopraveni do nemocnice. Nic vážného se naštěstí nikomu nestalo.

Dívejte se v neděli od 20.15 na Prima MAX!

Denisa Nováková

redaktorka FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný