1. dubna 2015 17:00

Týmovka roku: Simpsonovi se na COOLu potkají s hrdiny Futuramy!

Ve středu večer vás čeká historická chvilka!

Na narozeninovou oslavu Primy COOL zavítá několik nečekaných hostů. Od 18.55 sledujte šest premiérových dílů 26. řady Simpsonových, zajímat by vás přitom měl zvláště ten poslední, běžící od 21.20...

Ačkoliv mají vesmírní poslíčci z Futuramy stejného tvůrce jako rodina Simpsonových, krom výjimečných štěků (pamětníci vzpomenout třebas na Bartovu figurku ve futuramím osmém díle Drtivý odpad) nikdy dříve nedošlo na návštěvu celého ansámblu jednoho seriálu v druhém. Šestice zbrusu nových a v Česku doposud nevysílaných epizod 26. řady Simpsonových to však ve svém závěru změní – připravte se na crossoverovou epizodu nazvanou Simpsorama!

Zatímco sprigfieldská škola zakopává časovou kapsli s artefakty pro budoucí pokolení, z nočního nebe nad městem spadne cosi tajuplného, co probudí Homera.

Po několika marných pokusech anomálii prozkoumat nastraží Homer ve sklepě past. Když se do ní návštěvník polapí, dočká se překvapení jak Homer, tak i diváci – mysteriózním cizincem není nikdo jiný než Bender z Futuramy!

Ze zjevných důvodů se s Homerem velmi rychle spřátelí, přičemž ale úplně zapomene na svou původní misi související s dopady oné časové kapsle na futuristický New New York...

Je to tak, přátelé! Ačkoliv se Futurama dočkala v původním znění zakončení před rokem a čtvrt, oblíbená partička se ještě jednou vydá na televizní obrazovky skrze šestý díl nové řady Simpsonových.

Krom Bendera se zde představí i profesor, Leela, Fry, Amy, Zoidberg či Morbo. Taktéž někteří ze Simpsonových však ochutnají, jak vypadá svět zítřka. Na natáčení Simpsoramy se sešly nejenom ansámbly obou seriálů, ale i dabéři originálních hlasů. Třešničkou nakonec je potom závěrečná znělka, ve které dojde i na hodně zábavné teleportování...

Tuhle jedinečnou epizodku a (alespoň prozatím) labutí píseň posádky Planet Express si budete na vlnách Prima COOL moct vychutnat už ve středu při oslavě našich narozenin! Simpsorama jako završení dárku v podobě šestice premiérových epizod Simpsonů startuje od 21.20!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný