19. března 2015 01:00

Čím je Klára Vytisková tak COOL?

Zpěvačka a moderátorka Klára Vytisková patří mezi ty hvězdy českého showbyznysu, které jsou za každé situace COOL. Jak to dělá? Na to se jí můžete zeptat 1. dubna v La Fabrice, kde bude moderovat COOL Day. Proč je COOL, vám ale řekneme hned teď!

COOL koncerty

O tom, že Klára umí udělat pořádnou show, jste se mohli přesvědčit i na loňském COOL Dayi, kde Prima COOL slavila páté narozeniny. Klára s přehledem vyhrála anketu, v níž jsme se vás, fanoušků Primy COOL, ptali, čí koncert byste si v ten večer plný gamingu a další zábavy přáli. Se svou kapelou Toxique se Klára rozjela a byla to show nejen pro uši, ale i pro oči. Zahráli vám své největší hity, Klára do zpěvu vložila jako vždy celé své srdce a divokost, která z ní na koncertech jen sálá. A samozřejmě se předvedla v úžasném kostýmu, což nás vede k další kategorii, v níž je Klára COOL:

COOL hadry

Ty nejúžasnější modely plné nápaditosti a osobitého stylu Klára nenosí jen na koncerty, kde se to od zpěvaček tak nějak už žádá. I když Kláru potkáte na nákupech či s přáteli, vždycky vás okouzlí svým vkusem, kdy jedinečně kombinuje rozmanité vzory a materiály, přičemž si potrpí na originální střihy a jednoduchost. Klára je prostě vždycky COOL a šik, a to i když jede na fesťák a nemá tam koncert. Jako třeba když hodnotila festivaly coby náš COOLspector:

COOLspector

Každé léto patří nejen v Česku fesťákům, a to loňské na COOLu patřilo pořadu ChioXtremeBestCOOLfest, kterým coby COOLspector provázela právě Klára. Střídala se s Kayem Buriánkem ze Sunshine a oba pro vás zhodnotili ty nejprosáklejší festivaly u nás. Kláře to šlo naprosto skvěle, ačkoli často musela bojovat s obrovskými vedry, což pro ni bylo o to horší, že byla těhotná. Asi tušíte, co s ženským tělem tolik hormonů udělá, ale Klára je fakt COOL a zmákla to levou zadní, což je skvělý oslí můstek k další kategorii:

COOL máma

V říjnu minulého roku se Kláře narodilo první dítě. Své dceři dala COOL jméno Emilie, které v sobě má staročeské kouzlo, a je zároveň nadčasové a moderní. Klára svou milovanou už samozřejmě začala zasvěcovat do hudby, takže v jejím studiu, kde pracuje na nových písních své kapely Toxique, nesmí chybět kolíbka. Se svou dcerkou Klára tráví každou chvilku, ale 1. dubna bude Emilku hlídat její táta, jelikož vás Klára bude provádět naším COOL Dayem:

COOL Day

Na apríla oslaví Prima COOL v industriálních prostorách pražské La Fabriky své 6. narozeniny COOL Dayem, kterým bude provázet právě Klára Vytisková. „Loni jsme si s Toxique užili COOL Day na pódiu maximálně a je mi jasný, že letos to bude taky jízda!“ prozradila Klára s tím, že se můžete těšit i na maraton premiérových dílů 26. řady Simpsonových, spoustu her, YouTuberů, COOL tváří a koncert rappera Ektora!

Vstupenky na COOL Day lze zakoupit za 199 Kč v síti Ticketpro.

Hlavními partnery akce jsou AGIP, CineStar Club a mediálním partnerem je Radio SPIN.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora
Sdílejte článek

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný