21. října 2020 15:07

Zlatá maska: Posledních pět statečných a rozhovor s Jiřinou Bohdalovou

V minulém dílu nás opustil Ufon. Pod touto maskou se skrýval zpěvák s charakteristickým hlasem David Kraus. Zbývá už jen posledních pět účinkujících. Podívejte se na rozhovor s detektivem Jiřinou Bohdalovou a dívejte se 25. října ve 21.25 na Primě!

V neděli bude bojovat o vaši přízeň posledních pět masek. Rovněž v nadcházejícím dílu vám pomohou hádat a o zábavu se postarají čtyři detektivové – v tradičním složení: herec a zpěvák Jakub Prachař, herec a moderátor Michal Hudák, herečka Jiřina Bohdalová a moderátor Libor Bouček. V tomto dílu se poprvé budou moci detektivové ptát osobně na další nápovědy.

Jaký je názor Jiřiny Bohdalové na show Zlatá maska?

  • V čem je Zlatá maska jiná než ostatní show?

Jako porotce jsem zažila pouze dvě soutěže, kromě Zlaté masky ještě show Česko Slovensko má talent (ČSMT) – tam bylo na co koukat, zaujaly mne především výkony, Zlatá maska je zase úchvatná svými kostýmy. A myslím, že je to více rodinný pořad, že se bude líbit celým rodinám i dětem, které budou hádat, kdo se v kostýmu skrývá. Jinými slovy – ČSMT je o talentu, Zlatá maska je o hádání a napětí, kdo se skrývá v kostýmu.

  • V Talentu bylo jedno překvapení – porotkyně Diana Mórová, která se převlékla za soutěžícího. To se vám líbilo?

Moc. To jsem se jí opravdu hluboce uklonila za to, co předvedla. Nikdo nečekal, že by to mohla být ona, provedla to opravdu geniálně.

  • Jste hlasem mnoha pohádkových postav. Kdybyste si měla vybrat jeden převlek ve Zlaté masce, který by to byl? Které masce byste chtěla propůjčit svůj hlas?

Nejde o to, kterou bych chtěla, ale spíš o to, kterou bych uměla – možná tedy ten pejsek, buldoček, tak ten by se mi líbil, ten by mohl být pěkný a rozvážný. Ale asi i víc masek bych si dokázala představit.

  • A kdybyste si měla vymyslet úplně novou masku, tak jakou?

To opravdu nevím – v masce jsem byla pouze jednou v životě, na maškarním plesu. A není to úplně nic příjemného.

  • Vzpomenete si, co to bylo za kostým?

To jsem byla ještě mladinká, ale myslím, že to byla Karkulka.

  • V porotě Zlaté masky jste společně s Jakubem Prachařem, jak se vám s ním spolupracuje?

S Kubou i Liborem Boučkem se mi pracuje moc dobře, jsou to chytří kluci a mají výborné nápady. Jsem v jejich společnosti opravdu ráda.

  • Vy jste spolupracovala i s dědečkem Jakuba, Iljou Prachařem, jak na něho vzpomínáte?

Jsou si obrovsky podobní. Ještě kdyby Jakub přibral a ztloustl, tak by byl úplně jako on. Je celý děda, já ho v něm stále vidím.

  • Kromě porotcování ve Zlaté masce stíháte i divadlo. Jak byla přijata hra Gin Game, která měla v únoru premiéru v Divadle Na Jezerce a v níž účinkujete s Milanem Kňažkem?

Premiéra dopadla nad očekávání, ani jsme to nečekali. Dopadlo to výborně, tak jak jsme si to představovali asi jen v našich snech. My s Milanem si společné hraní užíváme, nikdo nechce být lepší než ten druhý, je to takový ping-pong, herecký „ťukec“.

  • Čím vás hra Gin Game zaujala?

Je to nádherná hra, pouze o dvou lidech, ale současně je velice těžká. U mě to bylo trochu i o tom, zda to ve svém věku ještě vůbec zvládnu. A mám velkou radost, že ano, a výsledek mě těší.

  • Poslední otázka – prozradíte, kde berete svou úžasnou energii?

To bohužel nevím, protože kdybych to věděla, tak bych ji rozdávala. Nicméně si myslím, že na tom asi hodně zapracovali moji rodiče :-).

Další díl velkolepé show Zlatá maska uvidíte v neděli 25. října ve 21:25 na Primě.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný